Зима во Боровец (01.02-04.03.2019)! Едно ноќевање со појадок и вечера во сместување по избор: двокреветна соба или студио за термин по избор во Hotel Iglika Palace 4*

РАСПРОДАДЕНО

Зима во Боровец (01.02-04.03.2019)! Едно ноќевање со појадок и вечера во сместување по избор: двокреветна соба или студио за термин по избор во Hotel Iglika Palace 4*

Цена

3,993 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,278 ден.

Попуст

7%

Заштеда

285 ден.

 • Лермонтова 3/6, Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • simonovski@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Едно ноќевање со појадок и вечера за две лица во двокреветна соба:

 • Термин 19.12-25.12.2018 или 26.01-15.02.2019, цена: 4278 ден. 3993 ден.
 • Термин: 02.01-25.01.2019 или 16.02-04.03.2019, цена: 5084 ден. 4850 ден.

Едно ноќевање со појадок и вечера за тројца возрасни или двајца возрасни + две деца 2-11.99 год. (2+2) во студио:

 • Термин 19.12-25.12.2018 или 26.01-15.02.2019, цена: 5921 ден. 5775 ден.
 • Термин 02.01-25.01.2019 или 16.02-04.03.2019, цена: 7564 ден. 7060 ден.

Доплата:

 • Доплата за дете или трет возрасен во двокреветна соба (02.01-25.01.2019 или 16.02-04.03.2019), цена: 1820 ден.
 • Доплата за дете или трет возрасен во двокреветна соба (19.12-25.12.2018 или 26.01-15.02.2019), цена: 1497 ден.
 • Туристичка такса по лице од ден, цена: 62 ден.
 • Хотелска такса по лице од ден, цена: 40 ден.

*Понудата важи за наем на целото сместување

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања


Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.12.2018 до 04.03.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Сместувањето е во двокреветна соба (2 возрасни + 1 дете или тројца возрасни) или студио (2 возрасни + 2 деца или 3 возрасни) при максимална исполнетост на капацитетите
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во агенцијата за да се информирате за слободни места и да направите резервација.
 • По купување на купонот потребно е да потпишете договор за патување.
 • Доплати:
 • Доплата за дете или трет возрасен во двокреветна соба (02.01-25.01.2019 или 16.02-04.03.2019), цена: 1820 ден.
 • Доплата за дете или трет возрасен во двокреветна соба (19.12-25.12.2018 или 26.01-15.02.2019), цена: 1497 ден.
 • Туристичка такса по лице од ден, цена: 62 ден.
 • Хотелска такса по лице од ден, цена: 40 ден.
 • Потребно е да купите купон за доплатите од соодветната опција во зделката
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Патничкото осигурување е задолжително
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на периодот истиот пропаѓа и средствата не можат да се рефундираат

Опис

Хотелот Iglika Palace се наоѓа во центарот на Боровец, на само 100 метри од ски лифтот. Располага со спа центар (со доплата) и затворен базен (бесплатно). Во хотелот има бесплатен WiFi само во лобито.
Сите соби во хотелот имаат балкон кој нуди поглед на шумската околина, телевизор со рамен екран и купатило, вклучувајќи бањарки.
Спа објектот вклучува финска сауна, сауна, парна бања, класичена и арома масажа, како и третмани.
Во ресторанот има интернационална кујна, а појадокот е на шведска маса. Доколку сакаат гостите можат да го поминат свето слободно време во лоби или коктел барот. Бесплатен паркинг е на располагање.

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.