Релакс во Охрид во Hotel Inex Gorica (21.04 - 10.05.2017)! 39% попуст на ноќевање со појадок и вечера во двокреветна соба во вредност од 2542 ден. (41 еур) по цена од 1550 ден. (25 еур)

РАСПРОДАДЕНО

Релакс во Охрид во Hotel Inex Gorica (21.04 - 10.05.2017)! 39% попуст на ноќевање со појадок и вечера во двокреветна соба во вредност од 2542 ден. (41 еур) по цена од 1550 ден. (25 еур)

Цена

1,550 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,542 ден.

Попуст

39%

Заштеда

992 ден.

Купени : 39

Добивате

Ноќевање со појадок и вечера за едно лице во двокреветна соба во Hotel Inex Gorica (21.04 - 10.05.2017)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.04.2017 до 10.05.2017
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • За закуп на соба потребни се минимум 2 лица, односно потребно е да купите минимум 2 купони
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доплати:
 • За дете до 6 години сместувањето е бесплатно
 • За деца од 6 до 12 години на дополнителен кревет се доплаќа 775 ден. (12.5 евра) за ноќевање со појадок и вечера
 • Доплатите се прават дирекно во хотелот
 • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Хотел Инекс Горица е уникатен хотел на Охридското крајбрежје со историја долга половина век.

Хотелот е со 5 ѕвезди и ги задоволува префинетите вкусови на сите туристи, а посебно на оние најпребирливите, што истовремено го издигнува на пиедесталот на целокупните туристички понуди

Класичната архитектура на хотел Горица го зголемува софистицираниот луксуз и стил на самиот хотел. Комбинирајќи го старото со новото го задржавме уникатниот, традиционален шарм на хотелот, а во исто време ја додадовме сета удобност и комфор што денешните туристи можат да ја посакаат.

Сместувачки капацитети:

 • 117 двокреветни соби (20м2)
 • 6 стандардни апартмани (50м2)
 • 2 Претседателски апартмани (60м2)

Сите соби се луксузно опремени според највисоки стандарди, климатизирани, интернет пристап, мини бар, кабловска телевизија и директна телефонска линија.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ