Луксузен амбиент и префинета услуга во Охрид (23.02-31.03.2019)! 43% попуст на ноќевање со појадок за двајца во Hotel International во вредност од 2170 ден. (35 еур.) по цена од 1240 ден. (20 еур.)

Вредност

2170 ден.

Попуст

43%

Заштеда

930 ден.

Купени: 96

Добивате

Ноќевање со појадок за двајца во двокреветна соба

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.02.2019 до 31.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби директно во хотелот
 • По купување на купонот потребно е да ја потврдите резервацијата на телеофнските броеви наведени во зделката
 • Доплати:
 • За деца до 12 години се доплаќа 12 евра од ден
 • За деца над 12 години и возрасен се доплаќа 15 евра од ден
 • За сместување во апартман се доплаќа 20 евра од ноќ
 • Сите доплати се вршат на рацепција во хотелот
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Уживајте во секој момент!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.