Луксузен амбиент и префинета услуга во Охрид (01.04-26.04.2019)! 36% попуст на ноќевање со појадок за двајца во Hotel International во вредност од 2790 ден. (45 еур.) по цена од 1790 ден. (29 еур.)

Вредност

2790 ден.

Попуст

36%

Заштеда

1000 ден.

Купени: 2

Добивате

Ноќевање со појадок за двајца во двокреветна соба

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.04.2019 до 26.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби директно во хотелот
 • По купување на купонот потребно е да ја потврдите резервацијата на телеофнските броеви наведени во зделката
 • Доплати:
 • За деца до 12 години се доплаќа 12 евра од ден
 • За деца над 12 години и возрасен се доплаќа 15 евра од ден
 • За сместување во апартман се доплаќа 20 евра од ноќ
 • Сите доплати се вршат на рацепција во хотелот
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Опис

Уживајте во секој момент!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.