Престижно уживање во луксузен амбиент (02.08-01.09.2019)! 38% попуст на ноќевање со појадок во Hotel International Palace 4* Велес во вредност од 2100 ден. по цена од 1299 ден.

Цена

1299 ден.

Вредност

2100 ден.

Попуст

38%

Заштеда

801 ден.

Купени: 1

Добивате

Понудата е по лице за ноќевање со појадок во Hotel International Palace 4* (02.08-01.09.2019)

*Во цената е вклучено користење на бар, казино и бесплатно WIFI

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.08.2019 до 01.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби директно во хотелот
 • По купување на купонот потребно е да ја потврдите резервацијата на телефонските броеви наведени во зделката
 • За закуп на соба од ноќ се потребни 2 купони
 • Доплати:
 • Доплата за трето лице: 1200 ден.
 • За деца до 8 год. е бесплатно, над 8 год. се доплаќа цената за возрасно лице
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Опис

Оние кои уживаат во вкусната храна и прекрасна атмосфера на велешкиот боемски живот веќе сигурно биле гости во Хотел Интернационал. Приказната сега продолжува..... На местото на некогашниот руиниран хотел, од пред неколку месеца градскиот живот на велешани го збогатува Ресторан Интернационал.

Комплетно реновиран објект според сите стандарди, комплетно затоплена тераса и во тек изработка на современи европски соби по ваш вкус.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.