Дозволете си луксузно уживање во престижниот хотел Изгрев 5* од Струга (Мај - Јуни): 24% попуст на ноќевање со појадок во двокреветна соба + користење на СПА центарот во вредност од 2542 ден. (41 еур) по цена од 1922 ден. (31 еур)

РАСПРОДАДЕНО

Дозволете си луксузно уживање во престижниот хотел Изгрев 5* од Струга (Мај - Јуни): 24% попуст на ноќевање со појадок во двокреветна соба + користење на СПА центарот во вредност од 2542 ден. (41 еур) по цена од 1922 ден. (31 еур)

Цена

1,922 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,542 ден.

Попуст

24%

Заштеда

620 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 40

 • 6330 Струга, Macedonia (Македонија), 6330

 • +389 46 552 590

 • reservations@hotelizgrev.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е по лице и истата вклучува:

 • Ноќевање со појадок во Superior двокреветна соба
 • СПА Услуги: затворен базен, Hammam и сауна
 • Користење на надворешен Infinity базен

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.05.2017 до 23.06.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Цените се дадени по лице на база Ноќевање со појадок, користење на СПА центарот (затворен базен, Hammam и сауна)
 • За закуп на двокреветна соба потребно е да купите 2 купони.
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон во хотелот.
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа. 
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • За деца  0-7 год. е бесплатно.
 • За деца од 7-12,99 год. потребна е доплата од 50% од цена на возрасен
 • Трето возрасно лице на дополнително легло -30% попуст
 • Доплатите се прават во хотелот на рецепција.
 • Доколку не го искористите купонот до 23.06.2017 година, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.
 • Надворешниот базен е активен
 • Аква паркот е надвор од употреба поради временските услови
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доплата за вечера 10 еур

Опис

Поминете незаборавни моменти на брегот на Охридското Езеро во најлуксузниот хотел на Балканот.

Уживајте во прекрасната борова шума, во најубавото изгрејсонце и релаксирајте се во пространиот затворен базен уживајќи во погледот на езерото.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ