Летен одмор на Јонско море! 20% попуст на ноќевање во апартман по избор: мал за две до три лица или голем за четри до пет лица - Hotel Klajdi - Саранда, Албанија за термин по избор

РАСПРОДАДЕНО

Летен одмор на Јонско море! 20% попуст на ноќевање во апартман по избор: мал за две до три лица или голем за четри до пет лица - Hotel Klajdi - Саранда, Албанија за термин по избор

Цена

744 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

930 ден.

Попуст

20%

Заштеда

186 ден.

Купени : 6

 • ul. Gjergj Araniti lagja br. 3 Sarande, Albania (Shqipëria), 9700

 • 00 355 673 996 914

 • hotel.klajdi.sarande@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Едно ноќевање во апартман за термин по избор:

Април

 • Апартман за 2/3 лица, цена: 930 ден. (15 еур) 744 ден. (11.76 еур)
 • Апартман за 4/5 лица, цена: 1185 ден. (19.11 еур) 948 ден. (15.29 еур)

Мај

 • Апартман за 2/3 лица, цена: 930 ден. (15 еур) 744 ден. (11.76 еур)
 • Апартман за 4/5 лица, цена: 1185 ден. (19.11 еур)​ 948 ден. (15.29 еур)

Јуни

 • Апартман за 2/3 лица (термин: Јуни), цена: 1368 ден. (22 еур) 1094 ден. (17.64 еур)
 • Апартман за 4/5 лица (термин: Јуни), цена: 1823 ден. (29.4 еур) 1459 ден. (23.5 еур)

Јули

 • Апартман за 2/3 лица, цена: 1823 ден. (29.4 еур) 1459 ден. (23.5 еур)
 • Апартман за 4/5 лица, цена: 2279 ден. (36.7 еур) 1823 ден. (29.4 еур)

Август

 • Апартман за 2/3 лица, цена: 2279 ден. (36.7 еур) 1823 ден. (29.4 еур)
 • Апартман за 4/5 лица, цена: 2735 ден. (44.11 еур) 2188 ден. (35.29 еур)

Септември

 • Апартман за 2/3 лица, цена: 1368 ден. (22 еур) 1094 ден. (17.64 еур)
 • Апартман за 4/5 лица, цена: 1823 ден. (29.4 еур) 1459 ден. (23.5 еур)

Октомври

 • Апартман за 2/3 лица, цена: 930 ден. (15 еур) 744 ден. (11.76 еур)
 • Апартман за 4/5 лица, цена: 1185 ден. (19.11 еур)​ 948 ден. (15.29 еур)

* Еден купон е наменет за едно ноќевање, колку ноќевања ќе престојувате толку купони треба да купите. 

* Цената се однесува за закуп на цел апартман, не по лице.


Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.04.2017 до 31.10.2017
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Потребно е да го однесете испечатен купонот при пристигање
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • По 30.10.2017 купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена

Опис

Хотелот располага со соби со комплетно опремена кујна. Идеални се за одмор на фамилии или во друштво со пријатели. Малите соби имаат капацитет за 2 или 3 лица, а големите за 4 или 5 лица. Лоциран е на 500 м од плажа и од собите има прекрасен поглед на море. Сите апартмани имаат сопствен тоалет.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.