Уникатно патување во Прага, Чешка (29.11-27.12.2019)! До 16% попуст на пакет од 2 или 3 ноќевања со појадок за 2 лица за термин по избор во Hotel Krystal 3*

Цена од

5518 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

6448 ден.

Попуст

14%

Заштеда

930 ден.

Добивате

Понудата е за 2 лица за пакет ноќевања и термини по избор: 

Опции на понудата:

2 BB ноќевање за 2 лица (04.11–28.11.2019) 6,448 ден. (104 еур)
5,518 ден. (89 еур)
3 BB ноќевање за 2 лица (04.11–28.11.2019) 9,672 ден. (156 еур)
8,122 ден. (131 еур)
2 BB ноќевање за 2 лица (29.11–27.12.2019) 6,448 ден. (104 еур)
5,518 ден. (89 еур)
3 BB ноќевање за 2 лица (29.11–27.12.2019) 10,230 ден. (165 еур)
9,114 ден. (147 еур)

 • 2 или 3 ноќевања за две лица со појадок
 • Бесплатен пристап до Интернет (WiFi)
 • За деца од 0 до 5 години престојот е бесплатен
 • Измена на потврдена резервација е можно во рок од 5 дена пред пристигнувањето

*Предрезервацијата е можна само на следниот линк: krystal@centrum-krystal.cz

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.11.2019 до 27.12.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби
 • Предрезервацијата е можна само на следниот линк: krystal@centrum-krystal.cz
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Можна е измена и откажување на потврдена резервација во рок од 5 дена пред пристигнувањето
 • Доколку не го искористите купонот до предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Хотелот Кристал *** се наоѓа во близина на аеродромот Vaclav Havel во Прага, само кратко возење со метро од историскиот центар на Прага. Хотел со три sвезди нуди висококвалитетно сместување. Повеќе од 200 неодамна реновирани простории се достапни и за деловни клиенти и за туристи.

Хотелот располага со модерен Конвентивен центар, вклучувајќи и аудиториум со максимален капацитет од 250 лица.
Рецепцијата е отворена 24 часа на ден за ваша погодност. Паркинг за гостите на хотелот е достапен во гаражата на хотелот.

Можете да уживате во вашите оброци во ресторанот Хотел Кристал, со максимален капацитет од 160 седишта. Вашите други опции за јадење би биле Лоби-бар и чешкиот паб. Услугите на хотелот Кристал исто така вклучуваат: Бесплатна WiFi мрежа достапна во лобито и во некои хотелски соби, менувачница, сефови, канцеларија за багаж, помош со аранжмани за изнајмување автомобили, резервација на билети за авиони, билети за јавен превоз, туристички информации и патувања за разгледување околу Прага или околу целата Чешка.

Локацијата и погодностите на хотелот Кристал го прават идеално место каде можат да се одржат конгреси, симпозиуми и корпоративни состаноци и каде туристите можат да го поминат одморот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.