ЗЛАТНИ ХОТЕЛИ: ХОТЕЛ МАИВА & СПА! Зимско релаксирање во Охрид (24.01-31.03.2020)! До 54% попуст на ноќевање за две лица со појадок или појадок и вечера + користење на СПА центарот

Цена од

1798 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3900 ден.

Попуст

54%

Заштеда

2102 ден.

Купени: 85

 • Свети Стефан, Охрид, Македонија

  Одведи ме таму

  046277667

  hklimetica@t.mk

Добивате

Опции на понудата:

Ноќевање со појадок за двајца + СПА 3,900 ден. (63 еур)
1,798 ден. (29 еур)
Ноќевање со појадок и вечера за двајца + СПА 5,500 ден. (89 еур)
2,604 ден. (42 еур)

*Понудата важи само за петок, сабота и недела

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.01.2020 до 31.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби директно во хотелот
 • По купување на купонот потребно е да ја потврдите резервацијата
 • Понудата важи само за петок, сабота и недела
 • Деца до 5,99 год. - бесплатно сместување
 • Деца од 6-11,99 год. - 50% попуст од цената на купонот (899 ден за ноќевање со појадок, 1302 за ноќевање со појадок и вечера)

Опис

ЗОШТО ОВАА ЗДЕЛКА Е ЗЛАТНА?

Современ ентриер, комфор и удобнос.

Национална и интернационална кујна.

Спа центар со поглед на Охридско езеро.

Хотел Маива - Категоризиран како хотел со 4 ѕвезди, е нов објект, кој се наоѓа во туристичката населба Св. Стефан и е на само 50 метри од езерската шир. Претставува објект со современ ентриер - Ви нуди комфор, удобност - прекрасно место за одмор и релаксација, како и споделување пријатни мигови.
Хотел Маива располага со 30 луксузни студија, опремени со француски лежај и гарнитура за дневен престој, со плазма и сателитска ТВ, бесплатен интернет, мини бар и тераса со поглед на езеро.
Исто така, хотелот располага и со Kристална сала со 150 седишта во кој ќе можете да уживате во разновидноста на специјалитети од национална и интернационална кујна во прекрасен амбиент во кој можете да ги прославите вашите свечености, коктел забави или деловни приеми.
Во склоп на хотелот работи и кафе бар со тераса, каде ќе можете да се релаксирате за време на Вашиот престој.

За компанијата

Хотел Маива - Категоризиран како хотел со 4 ѕвезди, е нов објект, кој се наоѓа во туристичката населба Св. Стефан и е на само 50 метри од езерската шир. Претставува објект со современ ентриер - Ви нуди комфор, удобност - прекрасно место за одмор и релаксација, како и споделување пријатни мигови.
Хотел Маива располага со 30 луксузни студија, опремени со француски лежај и гарнитура за дневен престој, со плазма и сателитска ТВ, бесплатен интернет, мини бар и тераса со поглед на езеро.

Исто така, хотелот располага и со Kристална сала со 150 седишта во кој ќе можете да уживате во разновидноста на специјалитети од национална и интернационална кујна во прекрасен амбиент во кој можете да ги прославите вашите свечености, коктел забави или деловни приеми.

Во склоп на хотелот работи и кафе бар со тераса, каде ќе можете да се релаксирате за време на Вашиот престој.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.