Велигденски патувања! Уживајте во Hotel Maraya 3* Банско (26.04-30.04.2019)! 33% попуст на 3 ноќевањe со појадок и вечера + користење на СПА центарот во вредност од 6385 ден. (104 еур) по цена од 4278 ден. (69 еур)

Вредност

6385 ден.

Попуст

33%

Заштеда

2107 ден.

Купени: 31

 • ул. „Найден Геров“ 35, Bansko, Bulgaria

  Одведи ме таму

  +359878800306, +359875193755

  sales@bansko-maraya.bg

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • 3 ноќевањe со појадок и вечера
 • Користење на СПА центар (затворен базен, парна бања, сауна, фитнес)
 • Бесплатен паркинг
 • Wi-Fi Интернет

 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.04.2019 до 30.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail или едноставно да ја пополните формата за Предрезервација во табот "Предрезервација" под галеријата со фотографии.
 • За закуп на соба потребно е да купите 2 купони, односно потребно е да престојуваат минимум 2 лица.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • Доплати:
 • За прво дете од 0 до 7 години сместувањето е бесплатно
 • За второ дете од 0-7 години се доплаќа 21 еур за 3HB ноќевања
 • За деца од 7-14 години се доплаќа 35 еур за 3HB ноќевања
 • За трето возрасно лице на дополнтително легло се доплаќа 48 еур за 3HB ноќевања
 • Сите доплати се вршат во хотелот
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде рефундирана
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Лоциран во подножјето на Пирин планина хотелот “Maraya” - Банско е неповторливо место запрестој и одмор, кое што на секој посетител ќе му овозможи спокојство, слобода и хармонија. На гостите кои престојуваат во хотелот ќе им бидат овозможени одлични услови за одмор. Хотелот располага со 34 соби, 17 апармани и 5 delux соби, сите опремени со модерен и атрактивен ентериер.

На располагање има и ресторан, лоби бар, парна бања, базен, интернет, транспорт до ски лифтот, а покрај тоа и перфектна услуга. Хотелот се наоѓа на 10 мин. од гондолата на ски лифтот, со која што се искачувате на 2.600 мнадморска височина до највисоките покриени со снег писти, совршени за сноубординг и скијање.

Удобната сауна, парна бања и базен, како и авантуристички мигови по ски-патеките на Банско, благопријатни за добро психичко и физичко здравје. За бизнис средбите на клиентите им стои на располагање конференциска сала, како и сеф зачување на важни документи и лични акцесори.

Оние кои ја ценат добрата кујна ќе откријат вкусно и богато мени приготвено од професионалниоткулинарски тим на ресторанот, вистински кулинарски специјалитети и слатки искушенија. Хотел “Маrаya” ви нуди одлични можности за комплетен одмор. Повелете и уживајте во убавините на Банско!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.