Зимска идила во Hotel Maraya 3* Банско (Дек - Март)! 33% попуст на ноќевањe со појадок и вечера + користење на СПА центарот во вредност од 1860 ден. (30 EUR) по цена од 1240 ден. (20 EUR)

РАСПРОДАДЕНО

Зимска идила во Hotel Maraya 3* Банско (Дек - Март)! 33% попуст на ноќевањe со појадок и вечера + користење на СПА центарот во вредност од 1860 ден. (30 EUR) по цена од 1240 ден. (20 EUR)

Цена

1,240 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,860 ден.

Попуст

33%

Заштеда

620 ден.

Купени : 502

 • ул. Найден Геров Банско, Bulgaria (България), 2770

 • +359 74986463

 • maraya_bansko@yahoo.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • Ноќевање со појадок и вечера (на база шведска маса)
 • Користење на СПА центар (базен, парна бања, сауна, фитнес)
 • Бесплатен паркинг
 • Wi-Fi Интернет
 • Сместувањето е во двокреветна соба или апартман

*Понудата важи за период од 05.01 - 31.03.2017


Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.12.2016 до 31.03.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за период од 05.01 - 31.03.2017
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail или едноставно да ја пополните формата за Предрезервација во табот "Предрезервација" под галеријата со фотографии.
 • За закуп на соба потребно е да купите 2 купони, односно потребно е да престојуваат минимум 2 лица.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • За дете до 0 до 5.99 години со двајца возрасни е бесплатно
 • За дете од 6 до 11.99 години на дополнителен кревет се доплаќа 15 еур за HB ноќевање.
 • За трето возрасно лице се доплаќа 17 еур за HB ноќевање.
 • Сите доплати се вршат во хотелот
 • По 31.03.2017 купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.

Опис

Лоциран во подножјето на Пирин планина хотелот “Maraya” - Банско е неповторливо место запрестој и одмор, кое што на секој посетител ќе му овозможи спокојство, слобода и хармонија. На гостите кои престојуваат во хотелот ќе им бидат овозможени одлични услови за одмор. Хотелот располага со 34 соби, 17 апармани и 5 delux соби, сите опремени со модерен и атрактивен ентериер.

На располагање има и ресторан, лоби бар, парна бања, базен, интернет, транспорт до ски лифтот, а покрај тоа и перфектна услуга. Хотелот се наоѓа на 10 мин. од гондолата на ски лифтот, со која што се искачувате на 2.600 мнадморска височина до највисоките покриени со снег писти, совршени за сноубординг и скијање.

Удобната сауна, парна бања и базен, како и авантуристички мигови по ски-патеките на Банско, благопријатни за добро психичко и физичко здравје. За бизнис средбите на клиентите им стои на располагање конференциска сала, како и сеф зачување на важни документи и лични акцесори.

Оние кои ја ценат добрата кујна ќе откријат вкусно и богато мени приготвено од професионалниоткулинарски тим на ресторанот, вистински кулинарски специјалитети и слатки искушенија. Хотел “Маrаya” ви нуди одлични можности за комплетен одмор. Повелете и уживајте во убавините на Банско!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ