Уживајте во Банско ова лето! До 51% попуст на (НВ+) ноќевање со појадок и вечера или All Inclusive ноќевање со појадок, ручек и вечера по избор + користење на СПА центар во Hotel Maria Antoaneta 3*

РАСПРОДАДЕНО

Уживајте во Банско ова лето! До 51% попуст на (НВ+) ноќевање со појадок и вечера или All Inclusive ноќевање со појадок, ручек и вечера по избор + користење на СПА центар во Hotel Maria Antoaneta 3*

Цена

1,178 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,418 ден.

Попуст

51%

Заштеда

1,240 ден.

Купени : 24

 • District Stragite, Stragite str, N8, 2770 Bansko Bansko, Bulgaria (България), 2770

 • +359 888 936 966

 • reservations@maria-antoaneta.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е по лице и истата вклучува ноќевање по избор:

 • НВ ноќевање, цена: 2418 ден. (39 еур.) 1178 ден. (19 еур.)
 • All Inclusive ноќевање, цена: 2790 ден. (45 еур.) 1426 ден. (23 еур.)

* Доколку престојувате 5 ноќевања добивате едно ноќевање гратис

Во цената е вклучено:

 • Користење на надворешен базен со лежалки и чадори,
 • СПА зона ,сауна, парна бања, внатрешен базен
 • Фитнес
 • Интернет
 • Паркинг (во зависност од капацитетот)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.07.2017 до 09.09.2017
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сместувањето е во двокреветна соба, студио или апартман, во зависност од бројот на посетители и при максимална исполнетост на капацитетот на собата
 • Понудата важи при минимум две ноќевања
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Доколку престојувате 5 ноќевања добивате едно ноќевање гратис
 • За прво дете до 5.99 години сместувањето е бесплатно за HB+ и All Inclusive ноќевање
 • Доплати за НВ+ ноќевање:
 • За дете од 0 до 11.99 години на редовен кревет се доплаќа 19 еур. (1178 ден.)
 • За дете од 6 до 11.99 год. на дополнителен кревет за едно ноќевање се доплаќа 9.5 еур (589 ден.)
 • За возрасно лице на дополнителен кревет за едно ноќевање се доплаќа 13.3 еур (825 ден.)
 • Доплати за All inclusive ноќевање:
 • За дете од 0 до 11.99 години на редовен кревет се доплаќа 23 еур. (1426 ден.)
 • За дете од 6 до 11.99 год. на дополнителен кревет за едно ноќевање се доплаќа 11.5 еур (713 ден.)
 • За возрасно лице на дополнителен кревет за едно ноќевање се доплаќа 16 еур (992 ден.)
 • За еднинечна соба се доплаќа 16 евра (992 ден.)
 • За апартман се доплаќа 10 евра на ден (620 ден.)
 • За домашно милениче се доплаќа 5 евра на ден (310 ден.)
 • Слободни паркинг места до исполнување на слободните капацитети
 • Пријавувањето во хотелот е од 14ч, а одјавувањето до 12ч.
 • Според правилата на хотелот не е дозволено изнесување на пешкирите од собите за нивно користење од СПА центарот.
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој.
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.
 • Често поставувани прашања
 • Се согласувам со општите услови на патување!

Опис

Хотелот Maria-Antoaneta Residence 3* е прекрасен хотел со три ѕвезди на одлична локација во срцето на живописното Банско. Хотелот е идеален избор за фамилијарен одмор, скијање или пак романтичен викенд за двајца, во секој период од годината.

Хотелот нуди импресивна глетка кон Пирин планина. При прокетирањето на овој објект се внимавало на тоа секој прозорец и секоја тераса да претставува величенствена панорама кон планината. Хотелот располага со Спа центар – внатрешен базен, 2 сауни, парна бања, фитнес и масажен центар.

All Inclusive програма

 • Појадок: 08:00 – 10:00 шведска маса или сет мени + кафе, чај, сок
 • Ручек: 12:30 – 14:00 шведска маса или сет мени + кафе, чај, сок, пиво, бело и црвено наливно вино, бугарски алкохолни пијалоци - ракија, водка
 • Вечера: 19:30 – 21:00 шведска маса или сет мени + сок, пиво, бело и црвено наливно вино, бугарски алкохолни пијалоци - ракија, водка

*All Inclusive програмата може да се користи само во ресторанот. Изнесување на храна, пијалоци и прибор подлежи на санкции според редоследот на хотелот.

HB+ програма

 • Појадок: 08:00 – 10:00 шведска маса или сет мени + кафе, чај, сок
 • Вечера: 19:30 – 21:00 шведска маса или сет мени + неограничено пиво, бело и црвено наливно вино

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ