Незаборавно искуство во Венето, Италија (26.11-30.12.2020)! До 50% попуст на 2 или 3 ноќевања во двокреветна соба за 2 лица со појадок во Hotel La Meridiana 4*

Цена од

5978 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

11780 ден.

Попуст

49%

Заштеда

5802 ден.

Добивате

Опции на понудата:

2 BB ноќевања 11,780 ден. (190 еур)
5,978 ден. (96 еур)
3 BB ноќевања 17,670 ден. (285 еур)
8,857 ден. (143 еур)

2 или 3 ноќевања во двокреветна соба за 2 лица со појадок во Hotel La Meridiana 4*

Во понудата е вклучено:

 • 1 пијалок за добредојде
 • Бесплатен паркинг
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Туристичка такса 1,80€ лице / ноќ што треба да се плати во хотелот

*Понудата не важи за Велигден

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.11.2019 до 30.12.2020
 • Потребно е да се информирате за слободни места на info@hotelameridiana.com
 • Доколку има слободни места потребно е да ги купите купоните и кодовите да ги внесете на следниот линк http://register.hotelvoucheronline.com (купон код во полето Coupon code и пин код во полето Security code).
 • По внесувањето на кодовите добивате ваучер од хотелот кој е потребно да го испратите на info@hotelameridiana.com за потврда на резервацијата.
 • 1 дете до 9,99 години може да престојува бесплатно во собата на родители со појадок
 • Дозволено е престој за миленичиња до 7 kg
 • Пријавување од 14:00-00:00 часот, одјавување од 05:00-11:00 часот
 • Понудата не важи за Велигден
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Опис

На фасцинантната Виа Тераглио, хотелот со 4 везди Ла Меридијана во Моглиано Венето е на само 10 км од Тревизо и помалку од половина час од волшебната Венеција, во срцето на област богата со историја и уметност, економски центар на регионот.

Пространи и топли, нашите простории чекаат во модерна зграда, комплетно уредени со ресторани и простории за состаноци, удобно решение за деловни клиенти, како и за оние што бараат прекрасни културни и натуралистички маршрути.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.