Целосна релаксација во Банско! (03.02 - 10.03.2019)! 30% попуст на ноќевањe со појадок и вечера во студио или апартман за денови по избор + користење на релакс центарот во хотел Mountain Paradise

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2657 ден.

Попуст

30%

Заштеда

797 ден.

Купени: 6

 • Mountain Paradise By The Walnut Tree, Bansko, Bulgaria

  Одведи ме таму

  +359 888 824894; +359 749 52424; +359 885 998199

  hotel_mountain_paradise@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

HB ноќевање за денови од недела до среда 2,657 ден. (43 еур)
1,860 ден. (30 еур)
HB ноќевање за денови од четврток до сабота 2,834 ден. (46 еур)
1,984 ден. (32 еур)

Понудата е по лице и вклучува:

 • Едно ноќевање со појадок и вечера во студио или еднокреветен апартман
 • Користење на базен, парна бања, сауна, фитнес
 • Паркинг пред хотелот
 • Wi-fi
 • Транспорт до ски лифтот според претходно одреден распоред
 • Туристичка такса и данок

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони по лице

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.02.2019 до 10.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони по лице
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате за слободни места во хотелот и да направите предрезервација на телефон или емаил.
 • По купување на купонот потребно е да го испратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја потврдите уплатата и да ја комплетирате резервацијата.
 • Понудата важи за сместување на максимален број на лица во соба.
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доплати:
 • За деца од 0 до 5.99 год сместувањето е бесплатно
 • За прво дете од 6 до 11.99г. се доплаќа 50% од цената на купонот
 • За второ дете од 2 до 11.99 сместувањето е бесплатно
 • За трето возрасно лице се доплаќа 70% од цената на купонот
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот
 • Максимален капацитет на студиото е 2 лица
 • Максимален капацитет на апартман е 2+2
 • Доколку не го искористите купонот во рамки на наведениот период истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Се наоѓа во Банско на 390 метри од жичарата. Овој хотел нуди бесплатен пристап до внатрешен базен и спа центар со сауна и топла када. Бесплатен Интернет е достапен внатре и надвор од хотелот. Сите единици имаат кабловска телевизија, дел за седење и приватна бања со туш и тоалети. Посетителите уживаат во погледот кон околните планини. Mountain Paradise by the Walnut Trees Aparthotel исто така нуди ресторан и лоби бар. 

Ски опремата е достапна за изнајмување, а складирањето на ски опремата се доплаќа. Најблиската автобуска станица е на 1 км, а центарот на одморалиштето се наоѓа на 600 м.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.