Уживање во Банско! (01.12-22.12.2018 - 06.01-20.01.2019)! 23% попуст на ноќевањe со појадок и вечера во сместување и период по избор + користење на СПА центарот во хотел Mountain Paradise Bansko

РАСПРОДАДЕНО

Уживање во Банско! (01.12-22.12.2018 - 06.01-20.01.2019)! 23% попуст на ноќевањe со појадок и вечера во сместување и период по избор + користење на СПА центарот во хотел Mountain Paradise Bansko

Цена

1,550 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,984 ден..

Попуст

22%

Заштеда

434 ден..

Купени : 14

 • Mountain Paradise By The Walnut Tree, Bansko, Bulgaria

 • +359 888 824894; +359 749 52424; +359 885 998199

 • hotel_mountain_paradise@yahoo.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 01:00 Саб-Нед: 00:00 - 01:00
 • Mountain Paradise By The Walnut Tree, Bansko, Bulgaria

 • Одведи ме таму

 • +359 888 824894; +359 749 52424; +359 885 998199

Добивате

Понудата е по лице и вклучува ноќевањe со појадок и вечера во сместување и период по избор:

Термин (01.12-22.12.2018)

 • Едно НВ ноќевање во студио , цена: 1984 ден. (32 еур.) 1550 ден. (25 еур.)
 • Едно НВ ноќевање во апартман, цена: 2170 ден. (35 еур.) 1674 ден. (27 еур.)

Термин (06.01-20.01.2019)

 • Едно НВ ноќевање во студио, цена: 2232 ден. (36 еур.) 1798 ден. (29 eур.)
 • Едно НВ ноќевање во апартман, цена: 2480 ден. (40 еур.) 1984 ден. (32 еур.)

Во понудата е вклучено:

 • користење на базен
 • парна бања
 • сауна
 • транспорт до ски лифтот според распоред

* Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони по лице

* Понудата не важи за периодот од 07-09.12 поради исполнетост на капацитетите


Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.12.2018 до 20.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони по лице
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате за слободни места во хотелот и да направите предрезервација на телефон или емаил.
 • По купување на купонот потребно е да го испратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја потврдите уплатата и да ја комплетирате резервацијата.
 • Понудата важи за сместување на максимален број на лица во соба.
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доплати:
 • За прво дете од 6 до 11.99г. - 50% попуст на цената за возрасно лице
 • За второ дете 0-11,99 г. сместувањето   е бесплатно
 • За трето возрасно лице - 30% попуст на цената во еднокреветен апартман
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот
 • Максимален капацитет на студиото е 2 лица
 • Максимален капацитет на апартман е 2+2
 • Доколку не го искористите купонот во рамки на наведениот период истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • При ниска пополнетост на хотелот (помалку од 25 луѓе) оброците се служат според претходно договорено мени
 • Понудата не важи за периодот од 07-09.12 поради исполнетост на капацитетите

Опис

Се наоѓа во Банско на 390 метри од жичарата. Овој хотел нуди бесплатен пристап до внатрешен базен и спа центар со сауна и топла када. Бесплатен Интернет е достапен внатре и надвор од хотелот. Сите единици имаат кабловска телевизија, дел за седење и приватна бања со туш и тоалети. Посетителите уживаат во погледот кон околните планини. Mountain Paradise by the Walnut Trees Aparthotel исто така нуди ресторан и лоби бар. 

Ски опремата е достапна за изнајмување, а складирањето на ски опремата се доплаќа. Најблиската автобуска станица е на 1 км, а центарот на одморалиштето се наоѓа на 600 м.

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ