Опуштете се во Боровец овој Август и Септември! До 58% попуст на ноќевање со појадок или ноќевање со појадок и вечера во Hotel Moura 3*

РАСПРОДАДЕНО

Опуштете се во Боровец овој Август и Септември! До 58% попуст на ноќевање со појадок или ноќевање со појадок и вечера во Hotel Moura 3*

Цена

775 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,860 ден.

Попуст

58%

Заштеда

1,085 ден.

Купени : 4

 • 2010 Самоков, Боровец 2010, Боровец, Бугарија

 • 359 75032347, +359 878551598

 • office@borovetz-resort.com

Добивате

Понудате е по лице и вклучува ноќевање по избор во двокреветна соба

 • ВВ Ноќевање со појадок (Август), цена: 1860 ден. (30 еур.) 775 ден. (12.5 еур.)
 • НВ Ноќевање со појадок и вечера (Август), цена: 2182 ден. (35 еур.) 1091 ден. (17.6 еур.)

Во понудата е вклучено:

 • Користење на базен
 • Фитнес
 • Паркинг
 • Туристичка такса и данок

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.08.2017 до 30.09.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail.
 • Периодот на предрезервација трае макс 24 часа. За да ја потврдите резервацијата потребно е да ги испратите купените ваучери на e-mail
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • Сместувањето е во двокреветна соба.
 • Потребно е да престојуваат минимум 2 лица.
 • За дете до 3.99 години е бесплатно.
 • За дете од 4 до 13.99 год за ВВ ноќевање на дополнителен кревет се доплаќа 6.25 еур (387.5 ден.)
 • За возрасен за ВВ ноќевање на дополнителен кревет се доплаќа 9.37 еур. (581 ден.)
 • За дете од 4 до 13.99 год за НВ ноќевање на дополнителен кревет се доплаќа 8.75 еур. (542.5 ден.)
 • За возрасен за НВ ноќевање на дополнителен кревет се доплаќа 13.2 еур. (818.4 ден.)
 • За домашен миленик се доплаќа 10 еур. (620 ден.) од ноќ.
 • За масажа се доплаќа со предходна најава во хотелот.
 • Сите доплати се вршат во директно во хотелот.
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој.
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.

Опис

Hotel Moura e типичен планински хотел со топол пријатен амбиент лоциран во центарот на Боровец на сама близина до ски-гондолата.
Хотелот располага со прекрасно лоби со камин, ресторан, дестко катче, дискотека и склад за ски опрема. Секоја од собите има сопствена бања, телевизор, фрижидер и тераса.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ