Опуштете се во Боровец (05.03-14.03.2018)! До 50% попуст на ноќевање со појадок или ноќевање со појадок и вечера + користење на Фитнес центар во Hotel Moura 3*

РАСПРОДАДЕНО

Опуштете се во Боровец (05.03-14.03.2018)! До 50% попуст на ноќевање со појадок или ноќевање со појадок и вечера + користење на Фитнес центар во Hotel Moura 3*

Цена

1,426 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,300 ден.

Попуст

38%

Заштеда

874 ден.

Купени : 4

 • 2010 Самоков, Боровец 2010, Боровец, Бугарија

 • 359 75032347, +359 878551598

 • office@borovetz-resort.com

Добивате

Понудата е по лице и вклучува ноќевање по избор во двокреветна соба во Хотел Moura 3*

 • ВВ Ноќевање со појадок , цена: 2300 ден. (37 еур) 1426 ден. (22 еур)
 • НВ Ноќевање со појадок и вечера , цена: 3100 ден. (50 еур) 1550 ден. (25 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Wi-fi во целиот сместувачки капацитет
 • Користење на фитнес центар
 • Паркинг
 • Туристичка такса и данок
 • Микс или коктел во дискотеката Баз бар
 • Чаша вино (бело или црвено) или сок за децата во ресторан Балкани

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.03.2018 до 22.03.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail.
 • Периодот на предрезервација трае максимум 24 часа
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Сместувањето е во двокреветна соба.
 • Потребно е да престојувате минимум 2 лица.
 • За дете до 2.99 години е бесплатно.
 • За дете од 3 до 13.99 год за ВВ ноќевање на дополнителен кревет се доплаќа 11 еур (682 ден.)
 • За возрасен за ВВ ноќевање на дополнителен кревет се доплаќа 15,4 еур. (955 ден.)
 • За дете од 3 до 13.99 год за НВ ноќевање на дополнителен кревет се доплаќа 22,5 еур. (1395 ден.)
 • За возрасен за НВ ноќевање на дополнителен кревет се доплаќа 17,5 еур. (1085 ден.)
 • За апартман се доплаќа 10 еур. (620 ден.) од ден.
 • За домашен миленик се доплаќа 8 еур. (496 ден.) од ноќ.
 • За масажа се доплаќа со предходна најава во хотелот.
 • Сите доплати се вршат во директно во хотелот.
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој.
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.

Опис

Hotel Moura e типичен планински хотел со топол пријатен амбиент лоциран во центарот на Боровец на сама близина до ски-гондолата.
Хотелот располага со прекрасно лоби со камин, ресторан, дестко катче, дискотека и склад за ски опрема. Секоја од собите има сопствена бања, телевизор, фрижидер и тераса.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ