Мајските празници во Боровец (Мај)! 57% попуст на ноќевање со појдок и вечера во "Hotel Moura 3*" во вредност од 3100 ден. (50 Eur) по цена од 1333 ден. (21.5 Eur)

РАСПРОДАДЕНО

Мајските празници во Боровец (Мај)! 57% попуст на ноќевање со појдок и вечера во "Hotel Moura 3*" во вредност од 3100 ден. (50 Eur) по цена од 1333 ден. (21.5 Eur)

Цена

1,333 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,100 ден.

Попуст

57%

Заштеда

1,767 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • 2010 Самоков, Боровец 2010, Боровец, Бугарија

 • 359 75032347, +359 878551598

 • office@borovetz-resort.com

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • Ноќевање со појадок и вечера во двокреветна соба
 • Користење на СПА центарот (сауна, парна бања, ладен туш и релакс зона)
 • Паркинг
 • Туристичка такса, данок и хотелско осигурување
 • Дегустација на вина во ресторан Балкан на 5,6 и 7 Мај

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.05.2017 до 31.05.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Периодот на предрезервација трае макс 24 часа. За да ја потврдите резервацијата потребно е да ги испратите купените ваучери на e-mail
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • Сместувањето е во двокреветна соба
 • Потребно е да престојуваат минимум 2 лица
 • Доплати:
 • За дете до 3.99 години е бесплатно
 • За дете од 4 до 13.99 год. се доплаќа 10,75 Евра за ноќевање со појадок и вечера
 • За дете над 14 години односно трето возрасно лице се доплаќа 16,13 Евра за ноќевање со појадок и вечера
 • За домашно милениче се доплаќа 5.11 евра на ден
 • За користење на WiFi интернет се доплаќа 2.5 евра на ден на рецепција
 • Сите доплати се вршат во директно во хотелот
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.

Опис

Hotel Moura e типичен планински хотел со топол пријатен амбиент лоциран во центарот на Боровец на сама близина до ски-гондолата.
Хотелот располага со прекрасно лоби со камин, ресторан, дестко катче, дискотека и склад за ски опрема. Секоја од собите има сопствена бања, телевизор, фрижидер и тераса.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ