Летен одмор во Банско! 15% попуст на ноќевање со појадок и вечера за едно лице + користење на СПА центарот во Hotel Olymp 3* во вредност од 1240 ден. (20 Eur) по цена од 1054 ден. (17 Eur)

РАСПРОДАДЕНО

Летен одмор во Банско! 15% попуст на ноќевање со појадок и вечера за едно лице + користење на СПА центарот во Hotel Olymp 3* во вредност од 1240 ден. (20 Eur) по цена од 1054 ден. (17 Eur)

Цена

1,054 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,240 ден.

Попуст

15%

Заштеда

186 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • Tsar Simeon str. 1, Bansko 2770, Bansko

 • +359 7498 8091; +359 879 126 445

 • olymp_bansko@abv.bg

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 18:00 Саб-Нед: 09:00 - 18:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • Ноќевање со појадок и вечера
 • Користење на СПА центарот: џакузи, сауна, парна бања, фитнес, лежалки
 • Користење на надворешен базен (од 01.06.2017)
 • Користење на спортска сала за борба, бокс, боречки вештини

*Доколку купите 3 купони, добивате 1 ноќевање гратис (без појадок и вечера)

*Во едната вечера е вклучено чаша вино (бело или црвено)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.05.2017 до 31.08.2017
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон.
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Доколку купите 3 купони, добивате 1 ноќевање гратис (без појадок и вечера)
 • Ваучерот важи за сместување на минимум двајца возрасни, односно за закуп на соба потребно е да престојуваат минимум 2 лица.
 • За деца до 5 години е бесплатно.
 • За деца од 5 до 12 години за ноќевање со појадок и вечера се доплаќа 9 Eur
 • За трето ворасно лице за ноќевање со појадок и вечера на дополнителен кревет се доплаќа 12 Eur
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот
 • Доколку не го искористите купонот до крајниот наведен рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.
 • Превозот не е вклучен во понудата.

Опис

Хотелот Олимп се наоѓа на 10 минути пешачење од центарот на Банско и 1.5 км од жичарата. Располага со спа и фитнес центар, а за своите гости нуди бесплатен транспорт до жичарата. Отворниот  базен е на располагање во текот летните месеци.  Секоја соба е опремена со телевизор, минибар  и wifi интернет.

Во СПА центарот може да уживате во сауна, парна бања, фитнес центар или во некоја од масажите што се нудат со доплата.  Во хотелот има и спортски центар, каде што може да играте фудбал или пинг-понг. Во ресторанот се служи традиционална бугарска и интернационална кујна.  Во околината на хотелот има казино, куглана и ноќен клуб.

Во склоп на хотелот во летниот период се користи надворешниот базен како и скарата која се наоѓа во градината. Хотелот располага со една од најголемите спортски сали за борба, бокс и неретко организира спортски кампови и е посетуван од спортски училишта.

На ваше барање, како дополнителни услуги, хотелот може да ви обезбеди изнајмуавање на автомобил или велосипед, туристички екскурзии, пикник, тура со коњи, планинарење, пешачење, стрелање, paintball и други забавни игри. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ