Лето во Банско (10.07 - 21.08.2018)! До 20% попуст на пакет од 5, 6, 10 или 11 ноќевања на база All Inclusive во хотел Orphey 4* + вклучен автобуски превоз + СПА со ТА Бисер Пром

Цена од

9300 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

11200 ден.

Попуст

17%

Заштеда

1900 ден.
 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

10.07 – 16.07.2018 - 5 all inclusive ноќевања 11,200 ден. (181 еур)
9,300 ден. (150 еур)
10.07 – 21.07.2018 - 10 all inclusive ноќевања 19,500 ден. (315 еур)
17,200 ден. (277 еур)
15.07 – 21.07.2018 - 5 all inclusive ноќевања 12,500 ден. (202 еур)
9,600 ден. (155 еур)
15.07 – 26.07.2018 - 10 all inclusive ноќевања 20,200 ден. (326 еур)
17,800 ден. (287 еур)
20.07 – 26.07.2018 - 5 all inclusive ноќевања 12,500 ден. (202 еур)
9,600 ден. (155 еур)
20.07 – 31.07.2018 - 10 all inclusive ноќевања 20,200 ден. (326 еур)
17,800 ден. (287 еур)
25.07 – 31.07.2018 - 5 all inclusive ноќевања 12,500 ден. (202 еур)
9,600 ден. (155 еур)
25.07 – 06.08.2018 - 11 all inclusive ноќевања 22,500 ден. (363 еур)
19,950 ден. (322 еур)
30.07 – 06.08.2018 - 6 all inclusive ноќевања 15,500 ден. (250 еур)
11,950 ден. (193 еур)
30.07 – 11.08.2018 - 11 all inclusive ноќевања 22,500 ден. (363 еур)
19,950 ден. (322 еур)
05.08 – 11.08.2018 - 5 all inclusive ноќевања 14,500 ден. (234 еур)
10,250 ден. (165 еур)
05.08 – 16.08.2018 - 10 all inclusive ноќевања 22,500 ден. (363 еур)
19,950 ден. (322 еур)
10.08 – 16.08.2018 - 5 all inclusive ноќевања 14,500 ден. (234 еур)
10,250 ден. (165 еур)
10.08 – 21.08.2018 - 10 all inclusive ноќевања 22,500 ден. (363 еур)
19,250 ден. (310 еур)
15.08 – 21.08.2018 - 5 all inclusive ноќевања 12,500 ден. (202 еур)
9,600 ден. (155 еур)

Понудата вклучува:

 • All Inclusive ноќевања во хотел Orphey 4* ( појадок, ручек, попладневна ужинка и вечера) + неограничена конзумација на безалкохолни и алкохолни пијалоци за време на сите оброци.
 • Вклучен автобуски превоз на релација: Скопје - Банско - Скопје
 • Kористење на СПА центар (базен со минерална вода, џакузи, парна бања, финска сауна, фитнес)
 • Бесплатно Wi-Fi во рамките на целиот хотел
 • Организација и водство на патувањето

*Пред да купите купон задолжително направете резервација во Бисер Пром

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.07.2019 до 21.08.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За закуп на соба потребно е да купите мин. 2 купони, односно престој на 2 лица.
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето.
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Поаѓање на избраниот термин во 22:00 часот пред Дрводекор.
 • Враќање последниот ден во 14:00 часот по локално време.
 • Сместување во собата веднаш при пристигнување (околу 04 часот) и подарок појадок при сместувањето. По избор, доплата за ручек на последниот ден, пред заминување – 5 евра.
 • Доплати:
 • Дете до 4 години - доплата од 1500 ден.
 • Деца од 4-11.99 год. - доплаќаат 50% од сумата за возрасен
 • Задолжително патничко осигурување
 • Сите доплати се вршат директно во агенцијата
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Време на поаѓање

 • Скопје - 22:00 часот – Дрводекор
 • Куманово – 22:30 часот – Макпетрол
 • Крива Паланка - 23 :00 часот – Макпетрол

Време на враќање

 • Велинград - 12:00 часот по Македонско време – центар до градски парк
 • Банско – 13 : 00 часот по мк време – хотел Орфеј

Термини на поаѓање од Македонија

10.07 , 15.07 , 20.07 , 25.07 , 30.07 , 05.08 , 10.08 , 15.08 , 20.08

Термини за враќање од Бугарија

11.07, 16.07 , 21.07 , 26.07 , 31.07 , 06.08 , 11.08, 16.08 , 21.08

Хотелот Orphey е луксузен хотел со четири ѕвездички чија единствена локација привлекува голем број на туристи во текот на целата година. Се наоѓа во тивок и пријатен дел на Банско, на само 5 минути од центарот и на 2 километри од првата станица на гондолата.

Хотелот нуди совршени услови за престој на семејства со деца, индивидуални посети како и групи. Хотелот нуди одлични услови за скијачите и сноубордерите како и за љубители на убаво време, забавни и убавината и свежиот воздух на Пирин. Располага со капацитети за организирање на конференции, семејни настани, прослави исл. Хотелот располага со двокреветни соби, луксузни двокреветни соби, фамилијарни соби и апартмани. сите луксузно уредени и опремени со сателитска телевизија, телефон, минибар, фен и балкон.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.