Одмор во Каламици, Ситониа во Септември! До 41% попуст на ноќевање со појадок за две, три или четири лица по избор во Hotel Palladium Sithonia

Цена од

3596 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

5580 ден.

Попуст

36%

Заштеда

1984 ден.

Преостанато време

Добивате

Понудата е за наем на соба за ноќевање со појадок за две, три или четири лица по избор

Опции на понудата:

BB ноќевање во Double Room со поглед на базен (капацитет за две лица) 5,580 ден. (90 еур)
3,596 ден. (58 еур)
BB ноќевање во Triple Room со поглед на базен (капацитет за три лица) 7,440 ден. (120 еур)
4,464 ден. (72 еур)
BB ноќевање во Suite Room со поглед на базен (капацитет за 4 лица) 9,300 ден. (150 еур)
5,456 ден. (88 еур)

*Потребно е да престојувате минимум 3 ноќевања, односно да купите минимум 3 купони 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.09.2022 до 30.09.2022
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email  [email protected] или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • Во Double Room може да се додаде креветче за бебе без доплата
 • Потребно е да престојувате минимум 3 ноќевања, односно да купите минимум 3 купони
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.