Летно уживање во Банско (01.07 - 31.08.2019)! 70% попуст на ноќевање со појадок или ноќевање со појадок и вечера во соба по избор + користење на СПА центарот во Park Hotel Gardenia 4*, Банско

Цена од

1349 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4464 ден.

Попуст

70%

Заштеда

3115 ден.

Купени: 2

 • Tzar Simeon 72

  Одведи ме таму

  +359 749 869 00

  gardenia.reservations@gmail.com

Добивате

Понудата е по лице и вклучува едно ноќевање по избор

Опции на понудата:

BB ноќевањe во двокреветна економична соба 4,464 ден. (72 еур)
1,349 ден. (22 еур)
HB ноќевањe во двокреветна економична соба 6,324 ден. (102 еур)
1,897 ден. (31 еур)
BB ноќевањe во двокреветна стандардна соба 4,774 ден. (77 еур)
1,422 ден. (23 еур)
HB ноќевањe во двокреветна стандардна соба 6,696 ден. (108 еур)
2,006 ден. (32 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Користење на СПА центарот: затворен базен, лежалка, сауна, парна бања
 • Интернет 
 • Мини сеф во собата
 • Туристичка такса и данок

*Во економична соба може да се сместат максимум две лица

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.07.2019 до 31.08.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Во економична соба може да се сместат максимум две лица
 • Доплати:
 • За прво дете од 0 до 5,99 години сместено со двајца возрасни е бесплатно
 • За второ дете од 0 до 5,99 години сместено со двајца возрасни се доплаќа 50% од редовната цена на избраниот пакет
 • За дете од 6 до 11,99 години сместено со двајца возрасни на допoлнителен кревет се доплаќа 65% од редовната цена на избраниот пакет
 • За третo возраснo лице на дополнителен кревет се доплаќа 80% од редовната цена на избраниот пакет
 • Доплата за еднокреветна соба  - потребно е да купите ваучер од избраниот пакет и се доплаќа 20% од редовната цена на избраниот пакет
 • Доплата за сместување во соба со балкон - 6 евра
 • Доплата за луксузна соба - 15 евра
 • Доплата за Апартман -25 евра
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот 
 • За време на вечерата не се вклучени пијалоци
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • Понудата не важи за групни резервации
 • Пријавување во хотелот е во 14:00, одјавување во 12:00ч
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.

Опис

Хотелот Park Hotel Gardenia со 4 ѕвезди е лоциран во центарот на Банско на 5 минутно возење до жичарата. Хотелот кој е отворен во 2006 година е проектиран од најдобрите архитекти од Русија и Бугарија. Комбинацијата на камен и дрво допринесува за топлата и пријатна атмосфера. Високопрофесионалниот персонал ќе ви го направи престојот уште попријатен и удобен.

Овој хотелски комплекс се наоѓа до градскиот парк, што претставува одлична можност за прошетки или меѓу многубројните дрвја и езеро, како и одлични тури по велосипедските патеки. Сите соби се опремени со централно греење, пристап до интернет. Хотелот исто така располага со бар, модерен СПА центар, елегантен ресторан со италијански енетриер, конференциска хала, паркинг, 24/7 рецепција.

За удобност на гостите собите се опремени со телефон, телевизор, сеф, мини бар, интернет пристап, греење, бања. Барот во лобито е со капацитет од 80 места и Wi-fi. Тука гостите може да уживаат во големиот избор на пијалоци, коктели, пецива, салати и сендвичи.

Спа центарот “Gardenia” е модерен центар за убавина и здравје. Постеителите може да уживаат во 19 типови на масажа на лице и тело, солариум, базен, џакузи, детски базен, сауна, парна бања. Ресторан со летна тераса им нуди на гостите ексклузивно мени.

Тука ќе имате можност да одберете специјалитети од цел свет.

Kukeri Mehana е најатрактивното место во хотелскио комплекс со капацитет за 400 гости и типичен Бугарски енериер, од дрво, камен и метал. На менито може да најдете морски специјалитети, традиционална Бугарска храна, локални специјалитети, Balkanska кујна

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.