Посетете го кралскиот град на реката Висла, Краков (05.12.2019-30.12.2020)! 20% попуст на 2 или 3 ноќевања со појадок во стандардна двокреветна соба за 2 лица во Hotel Petrus

Цена од

6510 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

8122 ден.

Попуст

20%

Заштеда

1612 ден.

Преостанато време

 • ul. Pietrusińskiego 12, Cracow

  Одведи ме таму

  12 269 29 46

  hotel@hotelpetrus.pl

Добивате

Опции на понудата:

2 BB ноќевања за 2 лица 8,122 ден. (131 еур)
6,510 ден. (105 еур)
3 BB ноќевања за 2 лица 11,842 ден. (191 еур)
9,424 ден. (152 еур)

Во цената е вклучено:

 • 2 или 3 ноќевања со појадок во стандардна двокреветна соба со сите расположливи удобности за 2 лица
 • Бесплатен пристап до Интернет
 • За деца под 12 години сместувањето е бесплатено
 • За деца под 2 години сместувањето е бесплатено во креветче

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.12.2019 до 30.12.2020
 • Потребно е да се информирате за слободни места на hotel@hotelpetrus.pl
 • Доколку има слободни места потребно е да ги купите купоните и кодовите да ги внесете на следниот линк http://register.hotelvoucheronline.com (купон код во полето Coupon code и пин код во полето Security code).
 • По внесувањето на кодовите добивате ваучер од хотелот кој е потребно да го испратите на hotel@hotelpetrus.pl за потврда на резервацијата.
 • Доколку не го искористите купонот до предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Ве покануваме во хотелот Петрус, сместен среде рекреативните области на паркот Твардовски Рок.
Хотелот се наоѓа на само 1,5 км од замокот Ројал Вавел и многу градски центар и мирни паркови. Комбинацијата на комфор, домашна атмосфера, извонредна кујна и професионална услуга гарантира или семеен одмор или деловен престој.
На нашите гости им нудиме 27 удобно опремени соби. Секој од нив е опремен со бања, телефон и телевизор. Исто така, може да доставиме пегла, даска за пеглање, фен за коса, и по претходна согласност, кревет за нашите најмали гости. Исто така, во хотелот има пријатен ресторан, кој служи јадења од полска и интернационална кујна.
Професионалната и пријателска услуга ќе ви го претвори целокупниот престој во хотелот Петрус незаборавен.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.