Oдмор во Разлог-Банско (04.01-16.02.2020)! 30% попуст на ноќевањe со појадок во сместување по избор + користење на СПА центарот во Redenka Holiday Club

Цена од

1445 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2077 ден.

Попуст

30%

Заштеда

632 ден.
 • Main road Predela-Bansko

  Одведи ме таму

  +359 747 81517; +359888722779; +359887766656;

  reservations@hotelredenka.com

Добивате

Понудата е по лице за ноќевање со појадок во сместување по избор

Опции на понудата:

Студио 2,294 ден. (37 еур)
1,612 ден. (26 еур)
Апартман со една спална (до 2 лица) 3,286 ден. (53 еур)
2,294 ден. (37 еур)
Апартман со две спални (за 4 лица) 2,201 ден. (36 еур)
1,550 ден. (25 еур)
Вила со две спални (за 4 лица) 2,449 ден. (40 еур)
1,705 ден. (28 еур)
Вила со три спални (за 6 лица) 2,077 ден. (34 еур)
1,445 ден. (23 еур)

Во понудата е вклучено:

 • ноќевање со појадок 
 • користење на внатрешен и надворешен базен, сауна, парна бања, џакузи и фитнес центар
 • бесплатен пристап до термалната зона  
 • тренсфер хотел-ски лифт-хотел
 • бесплатно користење на отворено и затворено игралиште
 • паркинг
 • туристичка такса и данок
 • бесплано Wi-fi

*Понудата важи за сместување на максимален број на лица во соба

*Задолжително е да престојувате минимум две ноќевања

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.01.2020 до 16.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате за слободни места во хотелот и да направите предрезервација на телефон или емаил.
 • По купување на купонот потребно е да го испратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја потврдите уплатата и да ја комплетирате резервацијата.
 • Понудата важи за сместување на максимален број на лица во соба
 • Задолжително е да престојувате минимум две ноќевања
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доплати:
 • За деца од 0 до 5.99 год сместувањето е бесплатно
 • За деца од 6 до 11.99 год сместени на дополнителен кревет при максимална исполнетост е бесплатно
 • За дете над 12 години или трето возрасно лице се доплаќа 75% од вечер за ноќевање за едно лице
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамки на наведениот период истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.

Опис

Redenka Palace Redenka Palace е елегантен хотел кој располага со 87 апартмани, еднособни, двособни и студио апартмани. Секој од нив е опремен според највисоки стандарди и истите вклучуваат целосно опремени кујни со сите потребни апарати. Комплексот располага со многу импресивни удобности како 24-часовна рецепција со лоби, соби за игри, внатрешни и надворешни базени, спа и спорт центар со сауна, џакузи, солариум и масажа.

Многу пријатно изненадување е температурата на водата во внатрешниот базен која изнесува 30-32 степени.

Дополнителни удобности на хотелот се салата за состаноци, продавница, соба за складирање на скијачка опрема и паркинг место. За дополнителна забава и релаксација, хотелот располага со тениско игралиште, терени за одбојка и кошатка, детско игралиште и пејсажни градини.

Еднособниот апартман е наменет за максимум 4 лица. Собите се опремени со една спална соба, кујна, купатило, брачен кревет, двосед и трепезарија наменета за 4 лица.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.