Пролетен релакс покрај Рилски Манастир (01.05 – 30.07.2018)! 30% попуст на ноќевање со појадок и вечера во сместување по избор + користење на СПА центарот во Hotel Rilets Resort & Spa - Банско

РАСПРОДАДЕНО

Пролетен релакс покрај Рилски Манастир (01.05 – 30.07.2018)! 30% попуст на ноќевање со појадок и вечера во сместување по избор + користење на СПА центарот во Hotel Rilets Resort & Spa - Банско

Цена

1,860 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,666 ден.

Попуст

30%

Заштеда

806 ден.

 • Nacionalen Park Rila ,Rilski Manastir, Bulgaria

 • + 359 876810008

 • bookings@riletsresort.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува едно ноќевање со појадок и вечера во сместување по избор:

 • Hоќевањe во двокреветна економична соба, цена: 2666 ден.(43 еур) 1860 ден.(30 еур)
 • Hоќевањe во Junior Suite, цена: 3038 ден.(49 еур) 2108 ден.(34 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Бесплатно користење на СПА центарот (топол внатрешен базен, сауна, парна бања, сауна со хималајска сол, релакс зона, фитнес
 • Wi-Fi
 • Паркинг

*Во економична двокреветна соба може да се сместат максимум две лица

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања


Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.05.2018 до 29.07.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Понудата важи при максимална исполнетост на капацитетите
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.

Опис

Лоциран на 600 m од Рилскиот манастир, Rilets Resort & Spa ви посакува топло добредојде со модерен ресторан и бар. Хотелот располага со скара и игралиште за деца и гостите можат да уживаат во прекрасните оброци во ресторанот.  Достапно е бесплатно WiFi и паркинг.

Некои од сместувачите капацитети располагаат со зона за седење за релаксација по напорниот ден. Секоја соба има приватна бања со бањарки, влечки и основни средства за хигиена. Телевизор со сателитски канали е исто така достапен.
Хотелот расоплага со 24 часовна рецепција.
Можете да се вклучите во различни активности како јавање на коњи, велосипедизам и рибарење. Хотелот нуди изнајмување на велосипеди и автомобили.
Сместувањата се совршени за парови.

Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање си појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ