Уживање во Банско (28.04 - 07.05.2018)! 30% попуст на ноќевање на база All inclusive + користење на џакузи во Hotel Rodina во вредност од 1771 ден. (29 еур) по цена од 1240 ден. (20 еур)

РАСПРОДАДЕНО

Уживање во Банско (28.04 - 07.05.2018)! 30% попуст на ноќевање на база All inclusive + користење на џакузи во Hotel Rodina во вредност од 1771 ден. (29 еур) по цена од 1240 ден. (20 еур)

Цена

1,240 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,771 ден.

Попуст

30%

Заштеда

531 ден.

Купени : 12

 • ul. "Pirin"br.7, Bansko, Bulgaria

 • +359 877 557 663; +359877557663; +359877809444

 • pitora@abv.bg

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 21:00 Саб: 09:00 - 21:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува едно ноќевање на база All inclusive + користење на џакузи

*Понудата важи при минимум 3 ноќевања


Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.04.2018 до 07.05.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Понудата важи при минимум 3 ноќевања, односно потребно е да купите минимум 3 купони
 • Доплати:
 • За дете до 4.99 години е бесплатно
 • Доплата за дете од 4-12.99 год, цена: 620 ден. (10 еур)
 • Доплата за трето лице, цена: 930 ден. (15 еур)
 • Сите доплати се вршат во самиот хотел
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.

Опис

All inclusive програма:

 • Појадок: 08:00 - 10:00 часот ( со вклучено кафе, чај, сок и вода)
 • Ручек: 12:30 - 14:00 часот (со вклучена ракија, бело, црвено и розе вино, пиво, кафе, чај, сок и вода)
 • Вечера: 19:00 - 21:00 часот (со вклучена ракија, бело, црвено и розе вино, пиво, сок и вода)

Хотел Rodina се наоѓа во срцето на стариот градски центар, на калдрмата на најпознатата трговска улица Пирин, опкружена со бројни традиционални машини и во непосредна близина на најважните културно-историски споменици на Банско. Тоа е околу 900 метри од стартната станица на гондола.

Сместување: По целосно реновирање, хотелот е отворен во 2011 година и располага со 35 двокреветни соби, 4 апартмани и 3 мезони. Секоја сместувачка единица е опремена со плазма сателитска ТВ, телефон, минибар, централно греење и бања со туш и фен. Сместувачките капацитети немаат кујна.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ