Денот на Вљубените во Банско! 20% попуст на едно ноќевањe со појадок или ноќевање со појадок и вечера по избор + шише шампањско во Hotel Rodina - Банско

РАСПРОДАДЕНО

Денот на Вљубените во Банско! 20% попуст на едно ноќевањe со појадок или ноќевање со појадок и вечера по избор + шише шампањско во Hotel Rodina - Банско

Цена

868 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,085 ден.

Попуст

20%

Заштеда

217 ден.

Купени : 46

 • ul. "Pirin"br.7, Bansko, Bulgaria

 • +359 877 557 663; +359877557663; +359877809444

 • pitora@abv.bg

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 21:00 Саб: 09:00 - 21:00

Добивате

Понудата е по лице и истата вклучува едно ноќевање по избор за термин 26.01-19.02.2018 + шише шампањ за денот на вљубените

 • Ноќевање со појадок, цена: 868 ден.(14 еур)
 • Ноќевање со појадок и вечера, цена: 1178 ден.(19 еур)

Доплати:

 • Доплата за дете од 4-12.99 год за BB ноќевање, цена: 434 ден.(7 еур)
 • Доплата за дете од 4-12.99 год за HB ноќевање, цена: 589 ден.(9.5 еур)
 • Доплата за трето лице за BB ноќевање, цена: 620 ден.(10 еур)
 • Доплата за трето лице за HB ноќевање, цена: 868 ден.(14 еур)

* За престој од 4 ноќевања во денови од недела до четврток, добивате едно ноќевање гратис

* Поради исполнетост на капацитетите, понудата не важи за термин 09-10.02.2018 год


Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.01.2018 до 26.02.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Понудата важи при минимум две ноќевања, односно потребно е да купите минимум два купони
 • За престој од 4 ноќевања во денови од недела до четврток, добивате едно ноќевање гратис
 • Поради исполнетост на капацитетите, понудата не важи за термин 09-10.02.2018 год
 • Доплати:
 • За дете до 4.99 години е бесплатно
 • Доплата за дете од 4-12.99 год за BB ноќевање, цена: 434ден.(7 еур)
 • Доплата за дете од 4-12.99 год за HB ноќевање, цена: 589 ден. (9,5 еур)
 • Доплата за трето возрасно лице за BB ноќевање, цена: 620 ден. (10 еур)
 • Доплата за трето возрасно лице за HB ноќевање, цена: 868 ден. (14еур)
 • Сите доплати се вршат со купување на купон од соодветната опција
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.
 • Превозот не е вклучен во понудата!

Опис

Хотел Rodina се наоѓа во срцето на стариот градски центар, на калдрмата на најпознатата трговска улица Пирин, опкружена со бројни традиционални машини и во непосредна близина на најважните културно-историски споменици на Банско. Тоа е околу 900 метри од стартната станица на гондола.

Сместување: По целосно реновирање, хотелот е отворен во 2011 година и располага со 35 двокреветни соби, 4 апартмани и 3 мезони. Секоја сместувачка единица е опремена со плазма сателитска ТВ, телефон, минибар, централно греење и бања со туш и фен. Сместувачките капацитети немаат кујна.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање си појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ