Уживање во Банско во Јануари и Февруари! До 22% попуст на ноќевање со појадок или ноќевање со појадок и вечера + користење на СПА центар во Hotel Rodina

Цена

ден.

ден.

Опција Опција е задолжително поле!

Вредност

1488 ден.

Попуст

21%

Заштеда

310 ден.

Купени: 6

 • ul. Pirin br.7, Bansko, Bulgaria

  Одведи ме таму

  +359 877 557 663; +359877557663; +359877809444

  pitora@abv.bg

Добивате

Понудата е по лице и вклучува едно ноќевање по избор 

Опции на понудата:

BB ноќевање 1,488 ден. (24 еур)
1,178 ден. (19 еур)
HB ноќевање 1,984 ден. (32 еур)
1,550 ден. (25 еур)

Во понудата е вклучено користење на СПА центарот

 • базен
 • релакс зона
 • џакузи

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.01.2019 до 28.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Понудата важи при минимум две ноќевања, односно потребно е да купите минимум два купони
 • Доплати:
 • За дете до 4.99 години е бесплатно
 • Доплата за дете од 4-12.99 год, цена: 558 ден. (9 еур) за BB ноќевање и 744 ден. (12 еур) за HB ноќевање
 • Доплата за трето лице, цена: 806 ден. (13 еур)  за BB ноќевање и 1178 ден. (19 еур) за HB ноќевање
 • Сите доплати се вршат во самиот хотел
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде рефундирана

Опис

Хотел Rodina се наоѓа во срцето на стариот градски центар, на калдрмата на најпознатата трговска улица Пирин, опкружена со бројни традиционални машини и во непосредна близина на најважните културно-историски споменици на Банско. Тоа е околу 900 метри од стартната станица на гондола.

Сместување: По целосно реновирање, хотелот е отворен во 2011 година и располага со 35 двокреветни соби, 4 апартмани и 3 мезони. Секоја сместувачка единица е опремена со плазма сателитска ТВ, телефон, минибар, централно греење и бања со туш и фен. Сместувачките капацитети немаат кујна. Во СПА центарот има базен, релакс зона и џакузи.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.