Посетете го Рим еден од најстарите градови во светот (26.11-28.02.2020)! До 57% попуст на 2 или 3 ноќевања за 2 лица со појадок во Hotel Romoli

Цена од

6348 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

14446 ден.

Попуст

56%

Заштеда

8098 ден.
 • Romoli Hotel, Via della Caffarelletta, Rome, Italy

  Одведи ме таму

  +39 06 78349830

  info@romolihotel.com

Добивате

Опции на понудата:

2 BB ноќевања 14,446 ден. (233 еур)
6,348 ден. (102 еур)
3 BB ноќевања 20,770 ден. (335 еур)
8,930 ден. (144 еур)

2 или 3 ноќевања со појадок за 2 лица во Hotel Romoli

Во понудата е вклучено:

 • Бесплатно складирање на багаж
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Локален данок 4,00€ лице од ноќ што треба да се плати во хотелот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.11.2019 до 28.02.2020
 • Потребно е да се информирате за слободни места на info@romolihotel.com
 • Доколку има слободни места потребно е да ги купите купоните и кодовите да ги внесете на следниот линк http://register.hotelvoucheronline.com (купон код во полето Coupon code и пин код во полето Security code).
 • По внесувањето на кодовите добивате ваучер од хотелот кој е потребно да го испратите на info@romolihotel.com за потврда на резервацијата.
 • 1 дете до 1,99 години може да престојува бесплатно во собата на родители

Опис

Хотелот Ромоли е хотел со 3 вездички, кој се наоѓа во областа Ацио Латино, на само 15 минути од центарот на Рим.
Комплетно обновената структура гледа на паркот Апија Антика, на само неколку минути од најпознатите римски катакомби. Има 42 соби од различни типови, вклучувајќи и некои со балкони од кои можат да уживаат во прекрасниот поглед на паркот Апија Антика.
Одличните врски во близина на структурата ви овозможуваат лесно да стигнете до главните места и места на интерес во историскиот центар.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.