Посетете ја прекрасната Будимпешта од Јули до Декември! Пакет од 1, 2, 3 или 4 ноќевања со појадок за 2 лица во сместување и термин по избор + користење на Wellness & Sport Center во Hotel Rubin Budapest - Wellness 4*

Цена од

4892 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

8184 ден.

Попуст

40%

Заштеда

3292 ден.

Преостанато време

Добивате

Понудата е за 2 лица за ноќевања и термин по избор: 

Опции на понудата:

1 BВ ноќевањa за 2 лица + Wellness & Sport Center (01.07-31.10.2020) 8,184 ден. (132 еур)
5,754 ден. (93 еур)
2 BВ ноќевањa за 2 лица + Wellness & Sport Center (01.07-31.10.2020) 16,120 ден. (260 еур)
10,716 ден. (173 еур)
3 BВ ноќевањa за 2 лица + Wellness & Sport Center (01.07-31.10.2020) 23,188 ден. (374 еур)
16,038 ден. (259 еур)
4 BВ ноќевањa за 2 лица + Wellness & Sport Center (01.07-31.10.2020) 30,628 ден. (494 еур)
21,432 ден. (346 еур)
1 BВ ноќевањa за 2 лица + Wellness & Sport Center (01.11-28.12.2020) 8,184 ден. (132 еур)
4,892 ден. (79 еур)
2 BВ ноќевањa за 2 лица + Wellness & Sport Center (01.11-28.12.2020) 16,120 ден. (260 еур)
9,206 ден. (148 еур)
3 BВ ноќевањa за 2 лица + Wellness & Sport Center (01.11-28.12.2020) 23,188 ден. (374 еур)
13,737 ден. (222 еур)
4 BВ ноќевањa за 2 лица + Wellness & Sport Center (01.11-28.12.2020) 30,628 ден. (494 еур)
17,764 ден. (287 еур)

Во понудата е вклучено:

 • 1, 2, 3  или 4 ноќевања со појадок
 • Користење на следниве услуги на Rubin Wellness & Sport Center: авантуристички базен, сауна, инфраред сауна, био сауна, нуркачки базен, сол, арома кабина, парна бања, фитнес сала.
 • Wi Fi

*Предрезервацијата е можна само на следниот линк: http://go.hotelvoucheronline.com

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.07.2020 до 28.12.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби.
 • Предрезервацијата е можна само на следниот линк: http://go.hotelvoucheronline.com
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Можна е измена и откажување на потврдена резервација во рок од 7 дена пред пристигнувањето
 • Доплати:
 • Паркинг на улица: 4.5 € (за автомобил за 1 ноќ)
 • Гаража: HUF 9 € (за автомобил за 1 ноќ)
 • Дополнителен кревет 15 € по лице за 1 BB ноќевање
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Најавување во хотелот е во 14:00 часот, а одјавување е во 11:00 часот
 • Доколку не го искористите купонот до предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Хотелот се наоѓа на страната на Буда од Будимпешта, сместен во срцето на прекрасно предградие во зелен појас, близу до Цитаделата и замокот Буда. Хотелот е реновиран во 2007 година, а располага со 81 соба и нуди огромен број на објекти за одмор и деловните патувања. Најнапредните конференциски сали се идеални места за различни деловни или социјални настани.

Секоја од пријатните соби е климатизирана и доаѓа со сопствена бања со када
и фен, мини бар, сеф, греење и тераса или балкон. Апартманите дополнително
имаат посебна спална соба.

После дневниот ден, гостите можат да ги наполнат батериите во здравствениот центар или да уживаат во одмор или прошетка во хотелската градина. Гостите можат да го користат затворениот базен и може да се опуштете во сауна или топла када, како и да ја искористете услугата за масажа. Може да уживаат во скара на терасата, а има и салата за fitnes љубители на фитнес, како и терен за сквош и куглање.

На мирно место во подножјето на планината Сас, се наоѓа овој хотелски комфор во зеленото предградие на Будимпешта. Центарот на градот е оддалечен околу 3 км и со помош на јавен транспорт се стига во рок од половина час. Градот нуди разновидност на туристички атракции, како и трговски центри и железничка станица. Најблиската автобуска станица е на 100 метри од хотелот и таму постојат многу попогодни транспортни врски кои што треба да се најдат во близина, вклучувајќи го и автопатот М1 до Виена.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.