До 51% попуст на маникир по избор во Салон за убавина KORANI-IS во Hotel Russia & Spa 4*

РАСПРОДАДЕНО

До 51% попуст на маникир по избор во Салон за убавина KORANI-IS во Hotel Russia & Spa 4*

Цена

390 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

800 ден.

Попуст

51%

Заштеда

410 ден.

Купени : 33

 • Булевар АСНОМ Бр.1

 • 071 391 665

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 12:00 - 20:00 Саб-Нед: 12:00 - 20:00

Добивате

Маникир по избор:

 • Медицински маникир со гел лак, цена: 800 ден. 390 ден.
 • Медицински маникир со гел лак + парафинска терапија, цена: 1000 ден. 499 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.09.2017 до 30.10.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжително претходно закажување!
 • За откажување на резервацијата на терминот потребно е да се јавите 2 дена однапред. Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот не може понатаму да се искористи. 
 • Понудата важи за жени

Опис

Кога животот тече забрзано, најдете ја својата дестинација за релаксирање и повелете на вистинското место - Корани ИС.

KERASTASE, круната на успехот за нега на коса, LOREAL Professional и други веќе докажани брендови се само дел од помошта која ние ја имаме како алатка, за да го постигнеме тоа што ни е најважно. А тоа е да излезете од нашиот салон среќни заради својот изглед.

Вашата насмевка говори за тоа колку сме успешни во тоа што го нудиме. Понудите и третманите се смислени токму со цел да бидете комплетни. Дали станува збор за секојдневна нега, мислење и совети за вашиот изглед. Кога довербата ќе ја препуштите во наши раце, резултатите се загарантирани. Шминка, фризура, совршен маникир и сите други останати услуги кои ги нудиме ви овозможуваат на едно место да го најдете она што ви треба. Посетете не и почувствувајте ги на своја кожа сите 4 ѕвезди од ХОТЕЛ РУССИА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ