Луксузна кралска релаксација во Hotel Russia & Spa 4*! 50% попуст на масажа со двајца терапевти - кралски третман во вредност од 2500 ден. по цена од 1250 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Луксузна кралска релаксација во Hotel Russia & Spa 4*! 50% попуст на масажа со двајца терапевти - кралски третман во вредност од 2500 ден. по цена од 1250 ден.

Цена

1,250 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,500 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1,250 ден.

Купени : 28

 • Булевар АСНОМ Бр.1

 • 02 2 400 016

 • spa@hotelrussia.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 22:00 Саб-Нед: 10:00 - 22:00

Добивате

Кралски третман - масажа со двајца терапевти


Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.09.2017 до 30.10.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжително претходно закажување!
 • За откажување на резервацијата на терминот потребно е да се јавите 2 дена однапред. Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот не може понатаму да се искористи. 
 • Понудата важи за жени и мажи

Опис

Спа центарот на Hotel Russia & Spa 4* работи со козметика Anne Semonin. Луксузните продукти од овој француски бренд се создадени со употреба на најновите anti-aging техники и висококвалитетни активни состојки, создавајќи таргетирани солуции и видливи резултати. Како пиноир на персонализирната козметика брендот Anne Semonin нуди комплетна колекција за лице и тело.

Со оваа промотивна понуда посетете го спа центарот и дозволете си кралска релаксација со оваа масажа која се изведува истовремено со двајца професионални физиотерапевти.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ