Oдмор во Банско (Декември - Март)! 25% попуст на ноќевањe за две лица со појадок и вечера во сместување по избор + користење на СПА центарот во Seven Seasons Hotel & SPA

РАСПРОДАДЕНО

Oдмор во Банско (Декември - Март)! 25% попуст на ноќевањe за две лица со појадок и вечера во сместување по избор + користење на СПА центарот во Seven Seasons Hotel & SPA

Цена

3,906 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

5,208 ден.

Попуст

25%

Заштеда

1,302 ден.

Купени : 16

 • s.Banja opshtina Razlog

 • + 359 87 920 9178 , +359 888 771676

 • office@sevenseasons.bg

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 21:00 Саб: 08:00 - 21:00

Добивате

Понудата е за 2 лица и вклучува ноќевањe со појадок и вечера во сместување по избор во Hotel Seven Season:

 • НВ ноќевање во студио + СПА, цена: 4712 ден. 3534 ден.
 • НВ ноќевање во еднокреветен апартман + СПА, цена: 5208 ден. 3906 ден.

Во понудата е вклучено:

 • користење на базен
 • парна бања
 • џакузи

Понудата важи за период:

 • 10.12-21.12.2017
 • 07.01-18.01.2018
 • 08.02-01.03.2018
 • 05.03-04.04.2018

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони


Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.12.2017 до 04.04.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони 
 • Пред купување на ваучерот задолжително проверете дали има слободни места во хотелот за посакуваните дати на телефон или e-mail.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Понудата важи за сместување на максимален број на лица во соба.
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доколку престојувате шест ноќевања седмото ноќевање го добивате гратис (7 ноќевања = 6 ноќевања)
 • Доплати:
 • За деца од 0 до 6.99 год сместувањето е бесплатно
 • За деца од 7 до 12.99 год сместени на дополнителен кревет се доплаќа 14.50 евра за ноќевање со појадок и вечера.
 • За второ дете на истиот дополнителен кревет сместувањето е бесплатно.
 • За дете над 13 години или трето возрасно лице се доплаќа 20 евра од вечер за ноќевање со појадок и вечера.
 • Потребно е да купите купон за доплатите од соодветната опција во зделката
 • Tранспорт до гондола според распоред, доплата во хотелот - 2.5 евра
 • Доколку не го искористите купонот во рамки на наведениот период истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.
 • Максимален капацитет на едно студио (33-47 м²) е сместување за 2 лица, односно: 2+1 лица (2 возрасни + 1 дете до 12.99 години), 2+2 лица (2 возрасни + 2 деца до 12,99 години) или 3 возрасни
 • Максимален капацитет на еден апартман (47-58 м²) е сместување за 2 лица, максимум 2+2 (2 возрасни + 2 деца до 12,99 години)

Опис

Хотелот Seaven Season Hotel & SPA е идеално место за релаксација и SPA искуства, во прегратките на Пирин планина, оддалечени од градската бучава и динамичното секојдневие. Овој комплекс располага со геотермална вода, при што добивате идеално место за секакви геотермални терапии.

Хотелот располага со 16 студија (33-47 м²) со капацитет за 2 лица, односно 2+1 лица (2 возрасни + 1 дете до 12.99 години), 2+2 лица (2 возрасни + 2 деца до 12,99 години) или 3 возрасни. Сите студија во хотелот имаат TV со кабловска телевизија, WiFi интернет, сопствено купатило и тераса. Поради перфектната локација на хотелот, погледот од терасата е кон околните планини Пила, Пирин и Родопи.

Хотелот располага со 8 комфортни еднособни апартмани (47-58 м²) со капацитет за максимум 4 лица (2 возрасни + 2 деца до 12,99 години). Апартманите се опремени трпезарија и соба за одмор, со TV со кабловска телевизија, WiFi интернет, сопствено купатило и тераса. Поради перфектната локација на хотелот, погледот од терасата е кон околните планини Пила, Пирин и Родопи.

Хотелот Seven Seasons Hotel & SPA располага со отворени и затворени базени со температура на минералната вода од 30-33 степени. Внатрешниот базен располага со џакузи и детски базен.

Спа центарот располага со сауна, парна соба, џакузи, уникатни програми и третмани за лице за убавина и младост.

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ