Планински релакс во Банско (Јануари - Март)! До 39% попуст на ноќевањe со појадок и вечера во сместување по избор + користење на СПА центарот во Seven Seasons Hotel & SPA

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2232 ден.

Попуст

33%

Заштеда

744 ден.

Купени: 16

 • s.Banja opshtina Razlog

  Одведи ме таму

  + 359 87 920 9178 , +359 888 771676

  office@sevenseasons.bg

Добивате

Понудата е по лице и вклучува

Опции на понудата:

BB ноќевање во студио (за термин 26.01-29.01.2019 и 09.02-31.03.2019) 2,232 ден. (36 еур)
1,488 ден. (24 еур)
HB ноќевање во студио (за термин 26.01-29.01.2019 и 09.02-31.03.2019) 2,852 ден. (46 еур)
1,798 ден. (29 еур)
BB ноќевање во апартман (за термин 26.01-29.01.2019 и 09.02-31.03.2019) 2,542 ден. (41 еур)
1,612 ден. (26 еур)
HB ноќевање во апартман (за термин 26.01-29.01.2019 и 09.02-31.03.2019) 3,162 ден. (51 еур)
1,922 ден. (31 еур)
HB ноќевање во студио (за термин 30.01-09.02.2019) 3,162 ден. (51 еур)
1,922 ден. (31 еур)
HB ноќевање во апартман (за термин 30.01-09.02.2019) 3,472 ден. (56 еур)
2,170 ден. (35 еур)

Во понудата е вклучено

 • Користење на внатрешен базен со минерална вода, парна бања и џакузи, сауна
 • Паркинг
 • Детски базен
 • Детско катче
 • Wi-Fi
 • Туристичка такса и данок

* Понудата не важи во периодот од 25.01-26.01 и 01.02-02.02.2019

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.01.2019 до 30.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони 
 • Понудата не важи во периодот од 25.01-26.01 и 01.02-02.02.2019
 • Пред купување на ваучерот задолжително проверете дали има слободни места во хотелот за посакуваните дати на телефон или e-mail.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Понудата важи за сместување на максимален број на лица во соба.
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доплати:
 • За деца од 0 до 6.99 год сместувањето е бесплатно
 • За прво дете од 7 до 12.99 години на дополнителeн кревет сместувањето е бесплатно
 • За второ дете од 7 до 12.99 год сместено на дополнителен кревет се доплаќа 50% од цената на избраната опција
 • За дете над 13 години или трето возрасно лице се доплаќа 70% од избраната опција
 • Сите доплати се прават дирекно во хотелот
 • Tранспорт до гондола според распоред, доплата во хотелот - 2.5 евра
 • Доколку не го искористите купонот во рамки на наведениот период истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.
 • Максимален капацитет на едно студио (33-47 м²) е сместување за 2 лица, односно: 2+1 лица (2 возрасни + 1 дете до 12.99 години), 2+2 лица (2 возрасни + 2 деца до 12,99 години) или 3 возрасни
 • Максимален капацитет на еден апартман (47-58 м²) е сместување за 2 лица, максимум 2+2 (2 возрасни + 2 деца до 12,99 години)

Опис

Хотелот Seaven Season Hotel & SPA е идеално место за релаксација и SPA искуства, во прегратките на Пирин планина, оддалечени од градската бучава и динамичното секојдневие. Овој комплекс располага со геотермална вода, при што добивате идеално место за секакви геотермални терапии.

Хотелот располага со 16 студија (33-47 м²) со капацитет за 2 лица, односно 2+1 лица (2 возрасни + 1 дете до 12.99 години), 2+2 лица (2 возрасни + 2 деца до 12,99 години) или 3 возрасни. Сите студија во хотелот имаат TV со кабловска телевизија, WiFi интернет, сопствено купатило и тераса. Поради перфектната локација на хотелот, погледот од терасата е кон околните планини Пила, Пирин и Родопи.

Хотелот располага со 8 комфортни еднособни апартмани (47-58 м²) со капацитет за максимум 4 лица (2 возрасни + 2 деца до 12,99 години). Апартманите се опремени трпезарија и соба за одмор, со TV со кабловска телевизија, WiFi интернет, сопствено купатило и тераса. Поради перфектната локација на хотелот, погледот од терасата е кон околните планини Пила, Пирин и Родопи.

Хотелот Seven Seasons Hotel & SPA располага со отворени и затворени базени со температура на минералната вода од 30-33 степени. Внатрешниот базен располага со џакузи и детски базен.

Спа центарот располага со сауна, парна соба, џакузи, уникатни програми и третмани за лице за убавина и младост

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.