Уживајте на планина во Банско (Јануари-Март)! До 75% попуст на едно или две ноќевања со појадок и вечера за денови и сместување по избор + СПА во Hotel Seven Seasons

Цена од

1736 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3782 ден.

Попуст

54%

Заштеда

2046 ден.

Преостанато време

Купени: 35

Добивате

Понудата e по лице е за едно или две ноќевања со појадок и вечера за денови и сместување по избор:

Опции на понудата:

2 HB ноќевања во двокреветен апартман (петок-недела) 16,120 ден. (260 еур)
4,340 ден. (70 еур)
HB ноќевање во двокреветна соба (понеделник-четврток) 3,782 ден. (61 еур)
1,736 ден. (28 еур)
HB ноќевање во студио (понеделник-четврток) 4,030 ден. (65 еур)
1,860 ден. (30 еур)
HB ноќевање во фамилијарно студио (понеделник-четврток) 6,014 ден. (97 еур)
1,860 ден. (30 еур)
HB ноќевање во двособен апартман (понеделник-четврток) 8,184 ден. (132 еур)
2,046 ден. (33 еур)
2 HB ноќевања во двокреветна соба (петок-недела) 7,502 ден. (121 еур)
3,720 ден. (60 еур)
2 HB ноќевања во студио (петок-недела) 8,246 ден. (133 еур)
4,154 ден. (67 еур)
2 HB ноќевања во фамилијарно студио (петок-недела) 12,028 ден. (194 еур)
4,154 ден. (67 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Користење на внатрешен базен со минерална вода
 • Користење на затворен детски базен со минерална вода
 • Користење на СПА центар
 • Детско игралиште 
 • Tурстичка такса
 • Туристичко осигурување
 • Паркинг
 • Интернет

*Понудата не важи во периодот од 30.12.2021 година до 03.01.2022 година

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.11.2021 до 31.03.2022
 • Пред купување на ваучерот задолжително проверете дали има слободни места во хотелот за посакуваните дати на телефон или e-mail
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Понудата важи за сместување на максимален број на лица во соба
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Понудата не важи за официјални, национални и религиозни празници
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Капацитет на двокреветна соба е 2 лица 
 • Капацитет на студио е 2 лица 
 • Капацитет на фамилијарно студио е 3 лица
 • Капацитет на двособен апартман е минимум 4 лица  
 • Цената важи со минимално исполнување на главните легла во просториите
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За деца од 0 до 5.99 год сместувањето е бесплатно само со појадок
 • За дете од 6 до 11.99 години на дополнителeн кревет се доплаќа 15 €
 • За престој на еден возрасен со две деца потребно е да се купат 2 купони за едно ноќевање
 • За трето возрасно лице на дополнителeн кревет се доплаќа 25 €

Опис

Хотелот Seaven Season Hotel & SPA е идеално место за релаксација и SPA искуства, во прегратките на Пирин планина, оддалечени од градската бучава и динамичното секојдневие. Овој комплекс располага со геотермална вода, при што добивате идеално место за секакви геотермални терапии.

Хотелот располага со 16 студија (33-47 м²) со капацитет за 2 лица, односно 2+1 лица (2 возрасни + 1 дете до 12.99 години), 2+2 лица (2 возрасни + 2 деца до 12,99 години) или 3 возрасни. Сите студија во хотелот имаат TV со кабловска телевизија, WiFi интернет, сопствено купатило и тераса. Поради перфектната локација на хотелот, погледот од терасата е кон околните планини Пила, Пирин и Родопи.

Хотелот располага со 8 комфортни еднособни апартмани (47-58 м²) со капацитет за максимум 4 лица (2 возрасни + 2 деца до 12,99 години). Апартманите се опремени трпезарија и соба за одмор, со TV со кабловска телевизија, WiFi интернет, сопствено купатило и тераса. Поради перфектната локација на хотелот, погледот од терасата е кон околните планини Пила, Пирин и Родопи.

Хотелот Seven Seasons Hotel & SPA располага со отворени и затворени базени со температура на минералната вода од 30-33 степени. Внатрешниот базен располага со џакузи и детски базен.

Спа центарот располага со сауна, парна соба, џакузи, уникатни програми и третмани за лице за убавина и младост

Појадокот се служи на база на шведска маса или мени (во зависност од гостите) Вечерата е со мени од три јадења (салата, главно јадење и десерт) и во вечерата не се вклучени пијалоците! Кафе, чај, вода и млеко се достапни само за појадок.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.