Уживање во Банско во Март! Едно ноќевање со појадок и вечера + користење на СПА центар во Хотел Шато Вапцаров 3* по цена од 1612 ден. (26 еур.)

 • ulitsa Solun 23, Bansko, Bulgaria

  Одведи ме таму

  0700 12 622

  info@chateauvaptzarov.com

Добивате

Понудата е по лице и вклучува 

 • Едно ноќевање со појадок и вечера на шведска маса 
 • Сместувањето е во двокреветна соба 
 • Користење на затворен базен
 • Сауна и парна бања
 • Фитнес
 • 10% попуст на сите СПА третмани
 • Wi-Fi
 • Детско катче
 • Катче за игри и пинг понг
 • Паркинг
 • Ски гардероба
 • Транспорт до ски лифт
 • Туристичка такса и ДДВ

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.03.2019 до 31.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Сместувањето е во двокреветна соба
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Доплати:
 • Ноќевање за дете до 2.99 години е бесплатно
 • За дете од 3 до 12.99 години на дополнителен кревет се доплаќа 50% од цената на купонот за HB ноќевање
 • За деца од 13 до 18 години на дополнителен кревет, се доплаќа 70% од цената на купонот за HB ноќевање
 • За трето возрасно лице на дополнителен кревет се доплаќа 18 еур. (1116 ден.)
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Хотел Шато Вапцаров 3* располага со и со една спална соба, базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, масажа простории , детско катче со аниматор, компјутерско катче, безжичен интернет, ски гардероба, паркинг.

Ресторанот на хотелот нуди богата разновидност од локални и европски специјалитети. Детскиот катче нуди активности со аниматор за малите деца, дворец за скокање, базен со пластични топки и други забавни игри. Компјутерското катче е опремено со компјутери, печатач и скенер (печатењето е со доплата). Употребата на катче за тивки игри (борд игри, карти, шах, табла) и пинг понг масата е бесплатно!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.