Луксузна релаксација во Охрид (15.01-15.03.2020)! 59% попуст на ноќевање за две лица во large double room со појадок и вечера во Hotel Sky Corner во вредност од 4900 ден. по цена од 1990 ден.

Цена

1990 ден.

Вредност

4900 ден.

Попуст

59%

Заштеда

2910 ден.

Купени: 196

Добивате

Едно луксузно ноќевање + појадок и вечера за две лица во large double room

*За појадок и вечера детално можете да погледнете во делот ОПИС 

*Со купонот добивате можност за промотивни цени на масажи:

 • масажерски фотељи - 100 ден (15 мин. масажа) масажерски кревет - 150 ден (30 мин. масажа)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.01.2020 до 15.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail
 • По купување на купонот задолжителна е потврда на резервацијата на телефон или e-mail
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Пијалок не е вклучен во понудата
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена

Опис

Појадок:

 • buffet шведска маса

Мени за вечера по избор:

Мени 1:

 • Пилешки стек во сос од тартуф
 • Цезар салата
 • Десерт - палачинка

Мени 2:

 • Пилешка супа
 • Пастрмка
 • Десерт - колач со кикирики

Мени 3:

 • Јунешки образ
 • Сезонска салата
 • Десерт - крем бруле

  Мени 4 - вегетаријанско:

 • Зеленчук на скара
 • Супа од брокула
 • Рижото со печурки
 • Десерт - колач круша или јагода

За компанијата

Sky Corner е сосема нов отворен хотел во градот на светлината Охрид. Се наоѓа во центарот на само 250 метри од брегот на Охридското Езеро и античкиот дел од градот. Sky Corner нуди одлично сместување со седумнаесет луксузни опремени соби, од кои шест се делукс, а останатите се стандардни двокреветни соби. Хотелот е изграден според светски стандарди и ги следи светските трендови. Хотелот располага со Rooftop Bar кој нуди одличен вкус на храна и прекрасен поглед на градот кој е невозможно да се пропушти.
Дојди и види го со свои очи. Ве очекуваме!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.