Луксузна релаксација во Охрид (05.04 - 25.04.2019)! 25% попуст на ноќевање за две лица со ексклузивен појадок или романтична вечера во Hotel Sky Corner

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3075 ден.

Попуст

25%

Заштеда

775 ден.

Купени: 4

Добивате

Опции на понудата:

Ноќевање со ексклузивен појадок за двајца 3,075 ден. (50 еур)
2,300 ден. (37 еур)
Ноќевање со романтична вечера за двајца 4,740 ден. (76 еур)
3,550 ден. (57 еур)

* Со купување на купонот добивате 15% попуст на користење на студиото за масажи

* За појадок и вечера детално можете да погледнете во делот ОПИС 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.04.2019 до 25.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail
 • По купување на купонот задолжителна е потврда на резервацијата на телефон или e-mail
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена

Опис

Појадок:

 • Француски тост со шумски јагоди – Бриош леб, компот од диви јагоди, маскарпоне сирење  
 • Омлет по желба – Јајца, путер, компир, домат, полнење по избор  
 • Јајца Бенедик – Поширани јајца, леб, сланина, холандес сос  
 • Кроасан со кремаста кајгана – Путер кроасан, кајгана, доматен сос  
 • Крок Мадам – Пржен бриош тост со јајце, шунка, кашкавал, јајце на око, домат  
 • Овесни житарици – Млеко, суво овошје, цимет                                                                                                                 

+ Пијалок:

 • Чај, инстант кафе, млеко, јогурт, овошен негазиран сок (јаболко или портокал)

Вечера:

 • Домашно пилешко пате со брускети.
 • Крем супа од 4 видови на диви печурки.                                                                                                           
 • Главно јадење по желба на гостинот: Свинско филе со сливи и праз или свежи равиоли со горгонзола и ореви.   

+ Пијалок:

 • JP Chenet (Colombard & Sauvignon Blank) или
 • JP Chenet (Cabernet Sauvignon & Syrah)

Sky Corner е сосема нов отворен хотел во градот на светлината Охрид. Се наоѓа во центарот на само 250 метри од брегот на Охридското Езеро и античкиот дел од градот. Sky Corner нуди одлично сместување со седумнаесет луксузни опремени соби, од кои шест се делукс, а останатите се стандардни двокреветни соби. Хотелот е изграден според светски стандарди и ги следи светските трендови. Хотелот располага со Rooftop Bar кој нуди одличен вкус на храна и прекрасен поглед на градот кој е невозможно да се пропушти.

Дојди и види го со свои очи. Ве очекуваме!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.