Уживање со незаборавен поглед во Охрид (Декември)! 35% попуст на луксузно ноќевање со појадок за две лица + масажа во Hotel Sky Corner 3* во вредност од 4300 ден. по цена од 2790 ден.

Цена

2790 ден.

Вредност

4300 ден.

Попуст

35%

Заштеда

1510 ден.

Преостанато време

Купени: 8

Добивате

Едно луксузно ноќевање + појадок за две лица

*Бесплатна масажа на стол за масажа во хотелот (по една масажа за двете лица)

*Понудата не важи за Нова Година

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.09.2023 до 29.12.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail
 • По купување на купонот задолжителна е потврда на резервацијата на телефон или e-mail
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Пијалок не е вклучен во понудата
 • Во понудата добивате бесплатна масажа на стол за двајца во хотелот

Доплати (директно во хотелот)

 • За деца до 7 години се доплаќа 5€ (308 ден.) од ноќевање
 • За деца над 7 години се доплаќа 10€ (615 ден.) од ноќевање
 • За трето возрасно лице се доплаќа 15€ (922 ден.) од ноќевање
 • За трето и четврто возрасно лице се доплаќа 30€ (1860 ден.) од ноќевање
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

За компанијата

Sky Corner е сосема нов отворен хотел во градот на светлината Охрид. Се наоѓа во центарот на само 250 метри од брегот на Охридското Езеро и античкиот дел од градот. Sky Corner нуди одлично сместување со седумнаесет луксузни опремени соби, од кои шест се делукс, а останатите се стандардни двокреветни соби. Хотелот е изграден според светски стандарди и ги следи светските трендови. Хотелот располага со Rooftop Bar кој нуди одличен вкус на храна и прекрасен поглед на градот кој е невозможно да се пропушти.
Дојди и види го со свои очи. Ве очекуваме!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.