Релаксација и свеж планински воздух во Маврово (Мај)! 20% попуст на ноќевање за две лица со појадок + користење на СПА центарот за денови по избор во Хотел Спорт

Цена од

2640 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3300 ден.

Попуст

20%

Заштеда

660 ден.

Преостанато време

Купени: 44

Добивате

Опции на понудата:

BB ноќевање за две лица (недела-четврток) 3,300 ден. (53 еур)
2,640 ден. (43 еур)
BB ноќевање за две лица (петок-сабота) 4,000 ден. (65 еур)
3,200 ден. (52 еур)

Со ваучерот добивате:

 • Користење на сауна и надворешен затоплен базен
 • 20% попуст на дневни ски карти
 • 40% на ски часови и ски рентал

** Добивате бесплатна опрема и часови по скијање со ски школа Ски Авантура (дневно до 2 часа) - ски картата не е вклучена во понудата
** За бесплатни часови и опрема задолжително е претходно пријавување на events@bistra.com или на тел: 070 220 104
** Бесплатните часови важат од понеделник до петок

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.03.2021 до 31.05.2021
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон на reservation@resortmavrovo.com или на тел: 042 489 002
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • За дете до 6 години ноќевањето е бесплатно.
 • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Хотелот ги следи мерките за заштита од COVID 19
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето

Препораки за гостите:

 • При движење во апартманите задолжително е носење на маска и следење на Мерките за заштита
 • Потребно е ограничување на собири и држење на меѓусебно растојание
 • Доследна грижа за хигиената на рацете, со миење со сапун и вода или дезинфекција по допир на какви било нечисти површини.
 • Доследно следење на упатствата од персоналот во врска со обезбедување соодветно меѓусебно растојание, складирање на багаж и гардероба, начинот на давање услуги, употреба на опрема, користење на тоалети, плаќање на услуги. 

Опис

Хотелот Спорт е лоциран веднаш до Спортскиот центар и паркингот на Ски центарот Маврово. Во хотелот Спорт ви нудиме можност да патувате низ времето и да ѕирнете во целата историја на спортисти и скијачи што некогаш, дошле во Маврово. Најстарите од нив датираат од 1974 година, па до денес. Хотелот Спорт е удобен мал дом со топла планинска атмосфера, камин и лоби-бар за вашето вечерно уживање.

Ски Центарот Ви нуди разновидни активности во текот на зимскиот период, зошто да не се одморите од скијањето и да се релаксирате во надворешен затоплен базен додека ја гледате снежната идила околу Вас.

Се гледаме во Маврово!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.