Релаксација и свеж планински воздух во Маврово (29.09-10.12.2021)! 30% попуст на ноќевање за две лица со појадок + користење на СПА центарот за денови по избор во Хотел Спорт

Цена од

2320 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3300 ден.

Попуст

30%

Заштеда

980 ден.

Купени: 177

Добивате

Опции на понудата:

BB ноќевање за две лица (недела-четврток) 3,300 ден. (53 еур)
2,320 ден. (37 еур)
BB ноќевање за две лица (петок-сабота) 4,030 ден. (65 еур)
2,840 ден. (46 еур)

Со ваучерот добивате:

 • Ноќевање за две лица со појадок
 • Користење на спа центар (надворешен базен со топла вода и сауна)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.09.2021 до 10.12.2021
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон на reservation@resortmavrovo.com или на тел: 042 489 002
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • За дете до 6 години ноќевањето е бесплатно.
 • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Хотелот ги следи мерките за заштита од COVID 19
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Препораки за гостите:

 • При движење во апартманите задолжително е носење на маска и следење на Мерките за заштита
 • Потребно е ограничување на собири и држење на меѓусебно растојание
 • Доследна грижа за хигиената на рацете, со миење со сапун и вода или дезинфекција по допир на какви било нечисти површини.
 • Доследно следење на упатствата од персоналот во врска со обезбедување соодветно меѓусебно растојание, складирање на багаж и гардероба, начинот на давање услуги, употреба на опрема, користење на тоалети, плаќање на услуги. 

Опис

Хотелот Спорт е лоциран веднаш до Спортскиот центар и паркингот на Ски центарот Маврово. Во хотелот Спорт ви нудиме можност да патувате низ времето и да ѕирнете во целата историја на спортисти и скијачи што некогаш, дошле во Маврово. Најстарите од нив датираат од 1974 година, па до денес. Хотелот Спорт е удобен мал дом со топла планинска атмосфера, камин и лоби-бар за вашето вечерно уживање.

Ски Центарот Ви нуди разновидни активности во текот на зимскиот период, зошто да не се одморите од скијањето и да се релаксирате во надворешен затоплен базен додека ја гледате снежната идила околу Вас.

Се гледаме во Маврово!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.