Планинско уживање во Маврово (Август)! До 31% попуст на едно или пакет ноќевања со појадок за едно лице + користење на базен и СПА во Хотел Спорт, Маврово

img

Цена од

2170 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2666 ден.

Попуст

19%

Заштеда

496 ден.

Купени: 8

Добивате

Цената е по лице за едно или пакет ноќевања со појадок + користење на базен и СПА

Опции на понудата:

BB ноќевање за едно лице во двокреветна соба (недела - четврток) 2,666 ден. (43 еур)
2,170 ден. (35 еур)
BB ноќевање за едно лице во двокреветна соба (петок-сабота) 2,666 ден. (43 еур)
2,170 ден. (35 еур)
2 BB ноќевањa за едно лице во двокреветна соба (недела - четврток) 4,650 ден. (75 еур)
3,658 ден. (59 еур)
2 BB викенд ноќевањa за едно лице во двокреветна соба (петок-сабота) 5,270 ден. (85 еур)
3,658 ден. (59 еур)
3 BB ноќевањa за едно лице во двокреветна соба (недела-четврток) 7,006 ден. (113 еур)
4,898 ден. (79 еур)

*Понудата вклучува бесплатно возење на жичарница

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.07.2022 до 31.08.2022
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку [email protected] или телефон или на тел: 042 489 002
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати (директно во хотелот):

 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице за туристичка такса
 • За деца до 5,99 години е сместувањето е бесплатно
 • За деца од 6 до 11,99 години се доплаќаа 50% од цената за ноќевање
 • За деца над 12 години потребно е да купите посебен купон
 • За трето лице сместено во собата се доплаќа 40% од цената за ноќевање
 • Цената за дополнителен оброк е 10 € по лице
 • За доцно одјавување од хотел со можност за останување во собата до 18 часот се доплаќа 40% од цената за ноќевање
 • Хотелот е pet friendly, за домашни миленици се доплаќаат 5 € од ноќевање

За компанијата

Една од најубавите планински долини, Маврово, заедно со езерото и планината Бистра, се наоѓа во западниот дел на Македонија, на само еден час возење од главниот град Скопје. Мистериозно и романтично, засолнет од високите ридови на планината Кораб, Мавровскиот регион бил познат низ вековите, по гостопримството на познатите гостилници во минатото, а денес по скијачкиот центар.

Хотел Спорт располага со:

 • Ресторан
 • Лоби бар
 • Надворешен базен со топла вода
 • Сауна

Тука домашните миленици се добредојдени!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.