Oдмор во Банско (01.12.2018 - 20.01.2019)! До 23% попуст на ноќевањe со појадок и вечера во сместување по избор + користење на СПА центарот во Sunrise Park & Spa Complex Bansko

РАСПРОДАДЕНО

Oдмор во Банско (01.12.2018 - 20.01.2019)! До 23% попуст на ноќевањe со појадок и вечера во сместување по избор + користење на СПА центарот во Sunrise Park & Spa Complex Bansko

Цена

1,612 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,984 ден..

Попуст

19%

Заштеда

372 ден..

Купени : 14

 • Hotel Sunrise Park & ​​Spa, Bansko, Bulgaria

 • +359 888 890 173; +359 749 84 009

 • sunrisebansko@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 01:00 Саб-Нед: 00:00 - 01:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува ноќевањe со појадок и вечера во сместување и термин по избор:

Термин: 01.12-22.12.2018

 • НВ ноќевање во студио + СПА, цена: 1984 ден. (32 eur.) 1612 ден. (26 eur.)
 • НВ ноќевање во еднокреветен апартман + СПА, цена: 2232 ден. (36 eur.) 1736 ден. (28 eur.)

Термин: 06.01-20.01.2019

 • НВ ноќевање во студио + СПА, цена: 2232 ден. (36 eur.) 1736 ден. (28 eur.)
 • НВ ноќевање во еднокреветен апартман + СПА, цена: 2480 ден. (40 eur.) 1922 ден. (31 eur.)

Во понудата е вклучено:

 • користење на базен
 • парна бања
 • сауна
 • транспорт до ски лифтот според распоред

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони по лице

*Понудата не важи за периодот од 07-09.12.2018 поради исполнетост на капацитетите


Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.12.2018 до 20.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони по лице
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате за слободни места во хотелот и да направите предрезервација на телефон или емаил.
 • По купување на купонот потребно е да го испратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја потврдите уплатата и да ја комплетирате резервацијата.
 • Понудата важи за сместување на максимален број на лица во соба.
 • Понудата не важи за периодот од 07-09.12.2018 поради исполнетост на капацитетите
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доплати:
 • За прво дете од 6 до 11.99г. - 50% попуст на цената за возрасно лице
 • За второ дете 0-11,99 г. сместувањето   е бесплатно
 • За трето возрасно лице - 30% попуст на цената во еднокреветен апартман
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот
 • Максимален капацитет на студиото е 2 лица
 • Максимален капацитет на апартман е 2+2
 • При ниска пополнетост на хотелот (помалку од 25 луѓе) оброците се служат според претходно договорено мени
 • Доколку не го искористите купонот во рамки на наведениот период истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.

Опис

Лоциран е на неколку минути од првата станица на лифтот, Sunrise Complex е незабележлива мешавина на традиционална архитектура, модерен комфор и добра услуга. Во неговата конструкција и мебел се користат главно природни материјали кои создаваат атмосфера и топлина.
Комплексот има 134 основни кревети во 57 различни големини и апартмани, нудејќи неверојатни погледи на околните Банско планини Рила и Пирин.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ