Релаксирајте се во Банско низ целата зима (07.02 - 10.03.2019)! 30% попуст на ноќевањe со појадок и вечера во студио или апартман за денови по избор + користење на релакс центарот во Sunrise Park Hotel 4*

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2746 ден.

Попуст

30%

Заштеда

824 ден.
 • Hotel Sunrise Park & ​​Spa, Bansko, Bulgaria

  Одведи ме таму

  +359 888 890 173; +359 749 84 009

  sunrisebansko@gmail.com

Добивате

Понудата е по лице за ноќевање со појадок и вечера за денови по избор

Опции на понудата:

HB ноќевање за денови од недела до среда 2,746 ден. (44 еур)
1,922 ден. (31 еур)
HB ноќевање за денови од четврток до сабота 2,923 ден. (47 еур)
2,046 ден. (33 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Сместување во студио или еднокреветен апартман
 • Користење на базен, парна бања, сауна, фитнес
 • Паркинг пред хотелот
 • Wi-fi
 • Транспорт до ски лифтот според претходно одреден распоред
 • Туристичка такса и данок

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони по лице

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.02.2019 до 10.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони по лице
 • Цената за сместување во студио и апартман е иста. За престој на 2 лица сместувањето е во студио, за престој на 2 лице + деца, сместувањето е во апартман
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате за слободни места во хотелот и да направите предрезервација на телефон или емаил.
 • По купување на купонот потребно е да го испратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја потврдите уплатата и да ја комплетирате резервацијата.
 • Понудата важи за сместување на максимален број на лица во соба.
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доплати:
 • За прво дете од 6 до 11.99г.  се доплаќа 50% од цената на купонот
 • За второ дете 2-11,99 г. сместувањето   е бесплатно
 • За трето возрасно лице  се доплаќа 70% од цената на купонот
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот
 • При ниска пополнетост на хотелот (помалку од 25 луѓе) оброците се служат според претходно договорено мени
 • Доколку не го искористите купонот во рамки на наведениот период истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.

Опис

Лоциран е на неколку минути од првата станица на лифтот, Sunrise Complex е незабележлива мешавина на традиционална архитектура, модерен комфор и добра услуга. Во неговата конструкција и мебел се користат главно природни материјали кои создаваат атмосфера и топлина.
Комплексот има 134 основни кревети во 57 различни големини и апартмани, нудејќи неверојатни погледи на околните Банско планини Рила и Пирин.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.