Oдмор во Банско (10.07-22.08.2017)! До 55% попуст на наем на апартман во Sunrise Park & Spa Complex Bansko

РАСПРОДАДЕНО

Oдмор во Банско (10.07-22.08.2017)! До 55% попуст на наем на апартман во Sunrise Park & Spa Complex Bansko

Цена

1,116 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,480 ден.

Попуст

55%

Заштеда

1,364 ден.

Купени : 2

 • Hotel Sunrise Park & ​​Spa, Bansko, Bulgaria

 • +359 888 890 173; +359 749 84 009

 • sunrisebansko@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 01:00 Саб-Нед: 00:00 - 01:00

Добивате

Понудата вклучува наем на апартман по избор:

 • Наем на апартман (за 2 лица), цена: 1116 ден. (18 еур.)
 • Наем на апартман (за 3-4 лица), цена: 1426 ден. (23 еур.)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.07.2018 до 21.08.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате за слободни места во хотелот и да направите предрезервација на телефон или емаил.
 • По купување на купонот потребно е да го испратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја потврдите уплатата и да ја комплетирате резервацијата.
 • Понудата важи за сместување на максимален број на лица во соба.
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доплати:.
 • За апартман со 2 спални соби се доплаќа 8 евра на ден.
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот.
 • Максимален капацитет на студиото е 2+1
 • Максимален капацитет на апартман е 2+2
 • Доколку не го искористите купонот во рамки на наведениот период истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.

Опис

Лоциран е на неколку минути од првата станица на лифтот, Sunrise Complex е незабележлива мешавина на традиционална архитектура, модерен комфор и добра услуга. Во неговата конструкција и мебел се користат главно природни материјали кои создаваат атмосфера и топлина.
Комплексот има 134 основни кревети во 57 различни големини и апартмани, нудејќи неверојатни погледи на околните Банско планини Рила и Пирин.

Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање си појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ