Април во Хотел Тино Охрид! 20% попуст на едно или две ноќевања за двајца со појадок + користење на СПА центарот во Хотел Тино 4*

Цена од

3410 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4278 ден.

Попуст

20%

Заштеда

868 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

 • Кеј Македонија 55, Охрид

  Одведи ме таму

  046 230 450, 046 230 451

  hoteltino@t.mk

Добивате

Опции на понудата:

1 ВВ ноќевање за две лица 4,278 ден. (69 еур)
3,410 ден. (55 еур)
2 ВВ ноќевања за две лица 8,618 ден. (139 еур)
6,200 ден. (100 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Едно или две ноќевања за две лица со појадок во двокреветна соба
 • Користење на Спа центарот (џакузи, парна бања, сауна)
 • Бесплатен WiFi интернет
 • Бесплатен паркинг

*Понудата не важи за Велигден (17.04-20.04.2020)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.04.2020 до 30.04.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата не важи за Велигден (17.04-20.04.2020)
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби диркетно во хотелот
 • По купување на купонот потребно е да ја потврдите резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • За деца до 5.99 год. сместувањето е бесплатно
 • За деца од 6 до 12 год. се доплаќа 535 ден. директно во хотелот
 • За дете над 12 години, односно за трето лице се доплаќа 1069 ден. директно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата

За компанијата

Хотелот е сместен во центарот на градот, на само 5 минути од стариод дел од Охрид. Лоциран на самото шеталиште има прекрасен поглед на целото езеро. Хотел Тино располага со 2 апартмани и 50 соби. Ресторанскиот простор пак располага со капацитет за 150 гости во внатрешниот дел од ресторанот и 100 гости на терасата. Во ресторанот може да пробате најразлични специјалитети од македонската кујна, морска кујна или италијански деликатеси. Во хотелот има исто така спа центар каде ќе можете комплетно да се опуштите во џакузи, сауна или другите услуги кои ги нудат.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.