Дестинација Македонија! Уживање на најбараниот хотел на Охридското езеро во Јули и Август! До 23% попуст на пакет од 1, 3 или 6 ноќевања со појадок или појадок и вчера во двокреветна соба + користење на базен со солена вода во Хотел Тино св. Стефан 4

img

Цена од

1860 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2139 ден.

Попуст

13%

Заштеда

279 ден.

Преостанато време

Купени: 20

 • бб. Свети Стефан - Охрид

  Одведи ме таму

  046 209 340, 046 209 341, 071 352 706

  tino_svstefan@t.mk

Добивате

Понудата е по лице за пакет ноќевања по избор во двокреветна соба

Опции на понудата:

1 ВВ ноќевање 2,139 ден. (35 еур)
1,860 ден. (30 еур)
1 HB ноќевање 2,666 ден. (43 еур)
2,232 ден. (36 еур)
3 HB ноќевања 7,998 ден. (129 еур)
6,138 ден. (99 еур)
6 НВ ноќевања 15,500 ден. (250 еур)
12,276 ден. (198 еур)

Понудата вклучува:

 • Бесплатен wi - fi интернет
 • Бесплатен паркинг
 • Сместување во двокреветна соба
 • Користење на базен со солена вода и СПА

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.07.2020 до 31.08.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби директно во хотелот
 • По купување на купонот потребно е да ја потврдите резервацијата
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Собата за престој е со поглед на шума
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • За деца до 12 год. сместувањето е бесплатно
 • За трето возрасно лице се доплаќа 1070 ден.за ноќевање со појадок директно во хотелот
 • За туристичка такса се доплаќа 40 денари на ден по лице дирекно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку сакате романтично изненадување, за истото се доплаќа директно во хотелот 1500 до 2000 ден. во зависност од услугата или дизајнот
 • Хотелот ги следи мерките за заштита од COVID 19
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето

Препораки за гостите:

 • При движење во хотелот задолжително е носење на маска и следење на Мерките за заштита
 • Потребно е ограничување на собири и држење на меѓусебно растојание
 • Доследна грижа за хигиената на рацете, со миење со сапун и вода или дезинфекција по допир на какви било нечисти површини.
 • Доследно следење на упатствата од персоналот во врска со обезбедување соодветно меѓусебно растојание, складирање на багаж и гардероба, начинот на давање услуги, употреба на опрема, користење на тоалети, плаќање на услуги. 

Опис

Зошто Grouper тимот ви препорачува да го посетите ОХРИД  

 • Охрид е наречен Ерусалим на Балканот.
 • Има 365 цркви, за секој ден од годината по една.
 • Охрид во антиката бил познат како „Лихнидос“ што значи „град на светлината, односно скапоцен камен што произведува светлина“
 • Охридското Езеро во Македонија е едно од најдлабоките езера во Европа.
 • Проценето дека е старо над четири милиони години, исто така е и најстарото езеро на континентот.
 • Охридското Езеро има околу 200 видови риби, а многу од нив не можат да се најдат на кое било друго место во светот.

За компанијата

Хотелот е лоциран во населбата Св. Стефан и е вистинско место за опуштање и релаксирање. Во хотелот може да уживате во прекрасните јадења, а при тоа да имате поглед на езерото кој го одзема здивот. Хотел Тино Св. Стефан 4*  располага со бесплатен wi-fi интернет, паркинг, ресторан, бар, финтес сала, внатрешен и надворешен базен.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.