Релаксација во Охрид во Април и Мај! 29% попуст на ноќевање со појадок за двајца + користење на СПА во Хотел Тино св. Стефан 4* во вредност од 4278 ден. (69 еур.) по цена од 3050 ден. (49 еур.)

Вредност

4278 ден.

Попуст

29%

Заштеда

1228 ден.

Купени: 27

Добивате

Во понудата е вклучено:

 • Ноќевање со појадок за двајца во соба со поглед кон планина
 • Користење на Спа центарот (џакузи, парна бања, сауна, внатрешен базен и базен за деца)
 • Фитнес центар
 • Бесплатен wi - fi интернет

* За Велигден има слободни соби на 28.04 и 29.04.2019

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.04.2019 до 31.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За Велигден има слободни соби на 28.04 и 29.04.2019
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби директно во хотелот
 • По купување на купонот потребно е да ја потврдите резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Во цената не е вклучена туристичка такса од 40 ден на ден по лице (истата се наплаќа на рецепција во хотелот)
 • За деца до 5.99 год. сместувањето е бесплатно
 • За деца од 6 до 12 год. се доплаќа 535 ден. директно во хотелот
 • За дете над 12 години, односно за трето лице се доплаќа 1069 ден. директно во хотелот
 • За соба со поглед кон езеро потребна е доплата од 10 еур директно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку сакате романтично изненадување, за истото се доплаќа директно во хотелот 1500 до 2000 ден. во зависност од услугата или дизајнот

Опис

Хотелот е лоциран во населбата Св. Стефан и е вистинско место за опуштање и релаксирање. Во хотелот може да уживате во прекрасните јадења, а при тоа да имате поглед на езерото кој го одзема здивот. Хотел Тино Св. Стефан 4*  располага со бесплатен wi-fi интернет, паркинг, ресторан, бар, финтес сала, внатрешен и надворешен базен.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.