ЗЛАТНИ ХОТЕЛИ: ХОТЕЛ ТИНО СВ. СТЕФАН 4*! До 55% попуст на ноќевање за двајца со појадок или појадок и вечера + користење на СПА центарот во Февруари и Март

РАСПРОДАДЕНО

ЗЛАТНИ ХОТЕЛИ: ХОТЕЛ ТИНО СВ. СТЕФАН 4*! До 55% попуст на ноќевање за двајца со појадок или појадок и вечера + користење на СПА центарот во Февруари и Март

Цена

1,798 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,030 ден.

Попуст

55%

Заштеда

2,232 ден.

Купени : 598

 • бб. Свети Стефан - Охрид 6000 Охрид, Македонија

 • 046 209 340, 046 209 341, 071 352 706

 • tino_svstefan@t.mk

Добивате

 • Ноќевање за двајца со појадок + СПА, цена: 4030 ден. 1798 ден.
 • Ноќевање за двајца со појадок и вечера + СПА, цена: 4898 ден. 2604 ден.

Во цената е вклучено:

 • Користење на Спа центарот (џакузи, парна бања, сауна, внатрешен базен и базен за деца)
 • Фитнес центар
 • Бесплатен wi - fi интернет
 • Бесплатен паркинг

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.02.2018 до 31.03.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби директно во хотелот
 • По купување на купонот потребно е да ја потврдите резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • За деца до 5.99 год. сместувањето е бесплатно
 • За деца од 6 до 12 год. се доплаќа 535 ден. за ноќевање со појадок директно во хотелот
 • За трето возрасно лице се доплаќа 1070 ден.за ноќевање со појадок директно во хотелот
 • За туристичка такса се доплаќа 40 денари на ден по лице дирекно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку сакате романтично изненадување, за истото се доплаќа директно во хотелот 1500 до 2000 ден. во зависност од услугата или дизајнот

Опис

Хотелот е лоциран во населбата Св. Стефан и е вистинско место за опуштање и релаксирање. Во хотелот може да уживате во прекрасните јадења, а при тоа да имате поглед на езерото кој го одзема здивот. Хотел Тино Св. Стефан 4*  располага со бесплатен wi-fi интернет, паркинг, ресторан, бар, финтес сала, внатрешен и надворешен базен.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ