Зимска идила во Банско! 25% попуст на ноќевање со појадок и вечера + користење на СПА центарот во "Hotel Trinity" во вредност од 2657 ден. (43 еур) по цена од 1674 ден. (27 еур)

РАСПРОДАДЕНО

Зимска идила во Банско! 25% попуст на ноќевање со појадок и вечера + користење на СПА центарот во "Hotel Trinity" во вредност од 2657 ден. (43 еур) по цена од 1674 ден. (27 еур)

Цена

1,674 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,657 ден.

Попуст

37%

Заштеда

983 ден.

Купени : 83

 • ul.Simeon Molerov 5 Bansko, Bulgaria (България), 2770

 • +359 879 830 581

 • reservation@trinity-bansko.bg

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • Едно ноќевање со појадок и вечера
 • Користење на СПА центар: голем базен, детски базен, сауна и парна бања
 • Бесплатен паркинг и wifi интернет

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.01.2017 до 28.02.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За периодот 20.01.2017 и 21.01.2017 капацитетот на хотелот е исполнет
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена
 • Доплати:
 • За прво дете од 0-7 години е бесплатно за ноќевање со појадок и вечера 
 • За второ дете од 0-7 години се доплаќа 8 евра за ноќевање со појадок и вечера
 • За дете од 7 до 14 години се доплаќа 14 евра за ноќевање со појадок и вечера
 • За дете на 14 години или трето возрасно лице се доплаќа 19 евра за ноќевање со појадок и вечера
 • За апартман се доплаќа 5 евра од ден
 • За single сместување се доплаќа 10 евра од ден
 • За ски опрема се долаќа 5 евра од ден
 • Сите доплати се прават дирекно во хотелот

Опис

Хотел Тринити е новиот бисер во популарниот ски центар Банско – кој е познат не само по зимските спортови, туку и по најубавите места за посета во сите сезони. Извонредната локација на комплексот, овозможува брз пристап до сите споменици на културата, центарот и главната трговска улица - Пирин.

Хотелот е специјално дизајниран за луѓето кои бараат раскош, луксуз и убав живот. Уште со влегувањето во хотелот ќе бидете фасцинирани од елегантно изграденото лоби, одлично место за средба со пријателите и деловните партнери. Ќе бидете сместени во луксузнo опремени соби, кои имаат безжичен интернет и 30 инчни телевизори со 200 канали. Бањите се опремени со кади во сите 50 соби и 8 апартмани, кои ќе ви овозможат релаксација и уживaње.

Главната атракција во хотелот е големиот спа центар, кој располага со најголемиот внатрешен загреан базен во Банско. Децата ќе може да се забавуваат во малиот загреан базен. На располагање ви се и сауна, парна бања, џакузи, хидромасажна када. За љубителите на вкусната и топла храна, располагаме со софистициран ресторан кој ќе го задоволи апетитот на секој гостин.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ